logo itpoint.cz

Chytřejší Memobox

Upozornění na hlasovou zprávu změnou oznamovacího tónu ve sluchátku, individuální časové nastavení schránky, oznámení a "přeposlání" zprávy e-mailem - to jsou poslední vylepšení z dílny Memoboxu, která je možné využívat od dnešního dne ...

Také záznamová služba Memobox nabízí svým uživatelům nové možnosti : upozornění na hlasovou zprávu změnou oznamovacího tónu ve sluchátku, individuální časové nastavení schránky, oznámení a "přeposlání" zprávy e-mailem. Novinky, kterými Český Telecom virtuální záznamovou službu dále zdokonaluje, mohou jeho zákazníci využívat od 1. července 2003.

Aby zjistili, zda jim někdo nezanechal vzkaz, nemusí již uživatelé Memoboxu do své schránky volat. Změna oznamovacího tónu je totiž na novou zprávu upozorní, jakmile zvednou sluchátko svého telefonu. Zákazníci si nyní mohou nastavit také počet zvonění, který přesměrování hovoru do hlasové schránky předchází. To ocení především starší lidé, kteří někdy telefon nestihnou včas zvednout.

Uživatelé internetu uvítají funkci oznámení o doručení nové zprávy e-mailem. Avízo nebo přímo celou zprávu v příloze si totiž mohou nechat zasílat elektronickou poštou. Hlasovou zprávu si pak poslechnou, faxovou přečtou nebo vytisknou. Tato bude automaticky přístupná u všech typů Memoboxu. K jejímu využívání zákazníkovi postačí zadat svou e-mailovou adresu do aplikace "Profil Memoboxu", která je k dispozici na internetové stránce https://memobox.ct.cz

Předností záznamové služby Memobox je možnost uzpůsobit ji vlastním potřebám. Vícečlenná rodina například využije variantu Memobox Komfort Plus, která bezplatně nabízí několik schránek najednou. Svého majitele dokáže Memobox vzbudit, opakovaně ho upozorní na nevyzvednutou zprávu, pomocí distribučních seznamů zdarma hromadně rozešle stejnou zprávu až na deset různých záznamových schránek, vzkazy přijímá, i když jeho uživatel zrovna telefonuje.

Bližší informace lze získat na internetu : www.memobox.cz nebo prostřednictvím Telefonického centra služeb 800 123 456.

Český Telecom

Článek ze dne 1. července 2003 - úterý