logo itpoint.cz

Chytrý balíček od Aliatelu k dostání v Tescu

Provoláte měsíčně více než 500 Kč a chcete s tím něco udělat ? Telefonní službu společnosti Aliatel Business Call Smart bude od dnešního dne možné sjednat ve všech třinácti hypermarketech Tesco v České republice.

Provoláte měsíčně více než 500 Kč a chcete s tím něco udělat? Telefonní službu společnosti Aliatel Business Call Smart bude od 9. července možné sjednat ve všech třinácti hypermarketech Tesco v České republice.

Exkluzivní dohodu o prodeji balíčku hlasové služby Business Call Smart založené na principu předvolby operátora mezi sebou uzavřely telekomunikační operátor společnost Aliatel, a.s. a Tesco Stores ČR, a.s. Tesco se tak stává obchodním partnerem společnosti Aliatel pro rezidentní trh a menší firmy. Od 9. července bude možné na ploše všech třinácti hypermarketů Tesco v České republice sjednat výhodné volání s Aliatelem. V každé prodejně Tesco bude v blízkosti oddělení elektroniky vystaven stánek Aliatelu, kde vyškolený zástupce poskytne zákazníkům všechny potřebné informace a pomůže jim uzavřít smlouvu o poskytování uvedených telekomunikačních služeb. Zákazníkům také slouží bezplatná telefonní linka 800 90 00 60, kde získají další informace o nabízené službě.

Obchodní ředitel společnosti Aliatel Miroslav Heráň chápe spolupráci se společností Tesco jako příležitost pro oslovení širšího okruhu zákazníků: "Vzhledem k dosavadnímu vývoji telekomunikačního trhu v České republice jsme se dosud soustředili především na služby pro firemní klientelu. Služba Business Call Smart je však určena nejen středním a malým firmám, kteří chtějí výrazně snížit svoje poplatky za telefon, ale i nefiremním zákazníkům - domácnostem. Prostředí hypermarketů Tesco nám poskytuje dobrou záruku, že oslovíme právě tento, pro nás významný segment trhu."

Karel Bárek, obchodní ředitel společnosti Tesco Stores ČR a.s., k projektu dodává: "Nabízet zákazníkům široký sortiment, kvalitní a nové služby považujeme za svůj prvořadý úkol. Velice si vážíme toho, že si společnost Aliatel zvolila za svého partnera právě náš obchodní řetězec. Zároveň věříme, že tato nová služba bude přínosem především pro ty, kterým je určena, pro naše zákazníky."

Business Call Smart je hlasová služba založená na principu Předvolby operátora. Služba neobsahuje žádné aktivační poplatky, ani měsíční paušál a je standardně zřizována během několika dnů. Umožňuje zákazníkům volat prostřednictvím sítě společnosti Aliatel, aniž by museli vytáčet čtyřmístnou předvolbu nebo používat jakákoliv přídavná směrovací zařízení. Mezi její další výhody patří, kromě příznivých cen a zajímavých množstevních slev, například účtování hovorného po sekundách nebo 5% sleva na volání do tří zahraničních destinací dle vlastního výběru. Služba je vhodná pro všechny typy firem, drobné podnikatele či domácnosti, které za telefonní hovory zaplatí měsíčně více než 500 Kč.

Pro lepší informovanost zákazníků a vyřizování dotazů ohledně této služby vyčlenil Aliatel speciální bezplatnou telefonní linku 800 90 00 60.

Další informace lze také získat na internetových stránkách www.aliatel.cz nebo www.bcs.aliatel.cz

Aliatel

Článek ze dne 9. července 2003 - středa