logo itpoint.cz

Contactel Duo - správná volba operátora

Contactel uvádí na trh novou službu Contactel Duo založenou na pevné volbě operátora (Carrier PreSelection - CPS), která umožní zákazníkům ušetřit na místních, meziměstských i mezinárodních hovorech i na volání do mobilních sítí až 30 %. Uživatelům vytáčeného přístupu k internetu Contactel nabízí až 18 % úsporu při typické délce připojení ve špičce.

Nová služba Contactel Duo umožní zákazníkům ušetřit na místních, meziměstských i mezinárodních hovorech i na volání do mobilních sítí až 30 %. Uživatelům vytáčeného přístupu k internetu Contactel nabízí až 18 % úsporu při typické délce připojení ve špičce. Zákazník služby Contactel Duo bude moci používat hlasové i internetové služby bez jakéhokoli omezení a dle svých potřeb.

Dalšími výhodami služby Contactel Duo jsou účtování hovorů mezi Prahou a Středočeským krajem podle místního tarifu, 10 % sleva na volání do preferované země a objemové slevy v závislosti na výši měsíčního účtu. Pro řadu zákazníků bude jistě zajímavá i možnost okamžitého přístupu k podrobnému účtu přes internet zdarma.

"Nabídka naší služby Contactel Duo představuje skutečný krok v liberalizaci telekomunikačního trhu," řekl Michal Čupa, generální ředitel Contactelu. "Telekomunikační operátoři nyní budou mít skutečnou příležitost bojovat o každého zákazníka."

Pořízení služby Contactel Duo je velice jednoduché - stačí, když zákazník podepíše smlouvu. Nemusí vytáčet žádná dodatečná předčíslí a stává se zákazníkem Contactelu se všemi výhodami z toho vyplývajícími. Služba je přitom k dispozici na celém území České republiky a může o ní projevit zájem kterýkoli ze zákazníků Českého Telecomu bez omezení.

Nevyřešena zatím zůstává otázka měsíčního paušálu (tzv. stálých plateb) účtovaného Českým Telecomem všem zákazníkům. Contactel vede intenzívní jednání, která by měla směřovat k tomu, aby v souladu s potřebami zákazníků i osvědčenou evropskou praxí byl měsíční paušál účtován tím operátorem, kterého si zákazník zvolí a jehož služeb bude využívat.

Contactel

Článek ze dne 23. ledna 2003 - čtvrtek