logo itpoint.cz

Contactel poskytuje služby Krajské hygienické stanici v Brně

Contactel, vedoucí dodavatel telekomunikačních služeb a řešení, poskytuje komplexní telekomunikační služby Krajské hygienické stanici Jihomoravského kraje se sídlem v Brně. KHS Brno již dříve využívala přístup k internetu a datové služby od Contactelu, ke kterým nyní přibyly hlasové služby prostřednictvím pevné volby operátora - Contactel Duo.

Contactel, vedoucí dodavatel telekomunikačních služeb a řešení, poskytuje komplexní telekomunikační služby Krajské hygienické stanici Jihomoravského kraje se sídlem v Brně.

KHS Brno již dříve využívala přístup k internetu a datové služby od Contactelu, ke kterým nyní přibyly hlasové služby prostřednictvím pevné volby operátora - Contactel Duo. Celkem osmi jihomoravským pobočkám (3 v Brně, dále Znojmo, Břeclav, Hodonín, Blansko a Vyškov) tak nyní Contactel poskytuje kompletní řešení datových, internetových a hlasových služeb. KHS Brno si vybrala služby Contactelu především pro jejich komplexnost a variabilitu, individuální přístup při navrhování řešení a v neposlední řadě pro vysokou úroveň bezpečnosti.

"Naše činnost podléhá zákonu o ochraně osobních údajů. Hledali jsme tedy dodavatele služeb, který poskytne záruku maximální bezpečnosti," říká ing. Jan Vymazal, IT manager Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně. "Nalezli jsme jej právě v Contactelu. V nedávné době jsme provedli řadu bezpečnostních testů, v nichž služby Contactelu stoprocentně obstály."

Contactel

Článek ze dne 4. června 2003 - středa