logo itpoint.cz

Contactel se stal miliardářem

Společnost oznámila, že její roční výnosy poprvé překročily jednu miliardu korun, což v meziročním srovnání představuje nárůst o 48 %. V průběhu roku začal Contactel rovněž vytvářet provozní zisk na úrovni EBITDA. Letošní rok se tak stane nejúspěšnějším v historii společnosti.

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb oznámil, že jeho roční výnosy poprvé překročily jednu miliardu korun, což v meziročním srovnání představuje nárůst o 48 %. V průběhu roku začal Contactel rovněž vytvářet provozní zisk na úrovni EBITDA. Letošní rok se tak stane nejúspěšnějším v historii společnosti.

"Dosáhnout magické hranice jedné miliardy ročních výnosů nám trvalo čtyři roky a jsem si jist, že další miliardu přidáme v mnohem kratší době," komentoval událost Michal Čupa, generální ředitel Contactelu.

Tento výsledek vyniká zejména ve světle přetrvávajících problémů v liberalizaci telekomunikačního trhu, silné konkurence mobilních provozovatelů a mimořádně obtížných podmínek, se kterými se alternativní operátoři potýkají.

Contactel

Článek ze dne 27. listopadu 2003 - čtvrtek