logo itpoint.cz

Czech on line má nového ředitele

Společnost Czech On Line jmenovala Richarda Pince (ex. E-tel) do funkce Director Business Services.

Richard Pinc zastává pozici ředitele divize služeb pro firemní zákazníky společnosti Czech On Line. Jeho hlavním posláním je zvýšení objemu tržeb a vývoj produktů pro korporátní klientelu. Pozice Richarda Pince je nově vytvořená a má návaznosti na strukturální změny uvnitř společnosti. Hlavním účelem těchto změn je zajistit jednodušší kooperaci mezi jednotlivými úseky a tím zefektivnit celkový chod dynamické firmy. 

"Richard Pinc má bohaté zkušenosti a je považován za jednoho z nejlepších managerů v oblasti řízení telekomunikačních projektů pro velké a střední korporátní zákazníky. Tyto zkušenosti načerpal nejen v České republice, ale i v západní Evropě. Ve své funkci by měl upevnit pozici Czech On Line jako vedoucího alternativního operátora.," uvádí generální ředitel Czech On Line Charles Peake. 

Richard Pinc (33) přišel do Czech On Line ze společnosti Etel s.r.o., kde působil několik let na ředitelských postech. V minulosti pracoval ve společnostech Scala Business Solutions a Bristol-Myers Squibb. Je absolventem Vysoké školy ekonomické a Sheffield Hallam University. Je ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho záliby patří tenis, golf, kynologie a myslivost.

tisková zpráva Czech On Line

Článek ze dne 29. července 2003 - úterý