logo itpoint.cz

Czech On Line představuje Volný klub

Společnost Czech On Line, jeden z největších tuzemských alternativních operátorů, provozovatel služby VOLNÝ představuje novinky pro zákazníky vytáčeného připojení k internetu VOLNÝ a pro uživatele služby POST.CZ. Členství ve VOLNÝ klubu přináší řadu výhod - např. mezi ty nejdůležitější určitě patří nadstandardní funkce emailové schránky ...

Společnost Czech On Line, jeden z největších tuzemských alternativních operátorů, provozovatel služby VOLNÝ představuje novinky pro zákazníky vytáčeného připojení k internetu VOLNÝ a pro uživatele služby POST.CZ.

Společnost Czech On Line spouští službu s názvem VOLNÝ klub. Jedná se o speciální verzi portálu přístupnou všem, kteří jsou k internetu připojeni prostřednictvím VOLNÝ. Členství ve VOLNÝ klubu přináší řadu výhod. Mezi ty nejdůležitější určitě patří nadstandardní funkce emailové schránky (větší přílohy emailu, kontrola pravopisu, možnost odstranění reklamy), slevy při on-line nákupech (levnější SMS do sítě T-Mobile, kupony na slevy, plošné slevy a další.) a soutěže o ceny VOLNÝ.

"VOLNÝ klub představuje komunitu lidí se stejnými zájmy. Chceme těmto uživatelům přinášet vždy něco navíc," říká Jakub Kvaček, manažer portálu VOLNÝ a dodává, že se zatím jedná o počáteční fázi projektu, který se bude dále rozvíjet.

Pro uživatele služby POST.cz je navíc připravena možnost připojit se na internet přes vytáčené připojení VOLNÝ. Uživatelé si nemusí zřizovat nová uživatelská jména a hesla a k přístupu na internet mohou použít svou současnou e-mailovou adresu a heslo do POST.cz. V případě, že zákazníci využijí této možnosti získávají členství ve VOLNÝ klubu a s tím spojené výhody.

Czech On Line

Článek ze dne 27. března 2003 - čtvrtek