logo itpoint.cz

Czech On Line snižuje ceny hlasových služeb

Společnost Czech On Line, a.s. snížila ceny hlasových služeb COL Voice Easy v průměru o dalších 10% a současně zavedla 2 nové cenové programy. Zákazník si nyní může vybrat program s minimálním měsíčním účtem za 500, 1500 nebo 8000 Kč. K nabídce patří nejnižší cena za volání do Rakouska a Německa, kde nabízí Czech On Line minutu za 3,90 Kč.

Společnost Czech On Line, a.s., jeden z největších tuzemských alternativních operátorů, snížila ceny hlasových služeb a nabízí speciální tarif pro Rakousko a Německo.

Společnost Czech On Line, a.s. snížila ceny hlasových služeb COL Voice Easy v průměru o dalších 10% a současně zavedla 2 nové cenové programy. Zákazník si nyní může vybrat program s minimálním měsíčním účtem za 500, 1500 nebo 8000 Kč.

K nabídce patří nejnižší cena za volání do Rakouska a Německa, kde nabízí Czech On Line minutu za 3,90 Kč.

COL Voice Easy je služba určená firemním zákazníkům.

Přehled cenových programů :

S COL Voice Easy volá zákazník stejným způsobem jako dosud. Není nutné instalovat směrovací zařízení nebo vytáčet přístupovou předvolbu. Přesměrování do sítě Czech On Line je zajištěno automaticky pevným nastavením směrování hovorů (Carrier Pre-selection) přímo na straně Českého Telecomu. Služba je založena na technologii přepínaní okruhů (switched voice technology), která zajišťuje plnou kvalitu hlasového přenosu po celou dobu hovoru díky garanci přenosového pásma.

Czech On Line

Článek ze dne 22. května 2003 - čtvrtek