logo itpoint.cz

Další nové aplikace na Oskarově WAPu

Slovní forbal s Paní na hlídání - obojí nyní najdete na Oskarově Wapu. Přední čeští vývojáři připravili v rámci partnerského programu OskarZóna dalších šest zajímavých služeb ...

Slovní forbal s Paní na hlídání - obojí nyní najdete na Oskarově Wapu. Přední čeští vývojáři připravili v rámci partnerského programu OskarZóna dalších šest zajímavých služeb.

  1. Kdo si chce rychle ověřit správný anglický výraz může využít wapovou aplikaci Dictor. Anglicko - český a česko - anglický technický slovník, který obsahuje více než 130 000 výrazů a vazeb takřka ze všech technických oborů, je zákazníkům k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

  2. Na jednu z nejoblíbenějších wapových aplikací bude zřejmě kandidovat, z dětství nám dobře známá, populární hra pro dva - Slovní Fotbal. Hráči se střídají v zadávání slov, přičemž každý z nich musí zadat slovo začínající písmenem, kterým končí slovo zadané protihráčem.

  3. Cestovatele určitě potěší aplikace Moravský Kras - info. Vyhledávání pensionů, restaurací, aktuální informace o počasí, otevírací hodiny jeskyní, tipy a další užitečné informace o Moravském Krasu naleznou uživatelé nyní snadno a rychle na jednom místě.

  4. Zejména maminky a manželské páry pak ocení novou službu Paní na hlídání, která umožňuje vyhledávání v kontaktech na pečovatele a pečovatelky, připravené se postarat o děti, seniory, zvířata atd.

  5. Sportovní nadšence jistě zaujme aplikace OnlineScores, která přináší aktuální online výsledky sportovních utkání evropských fotbalových a hokejových lig a NHL.

  6. Část populace jistě ocení službu FunWap Erotika, která nabízí inspiraci, poznání i informace ze světa erotiky.

OskarZóna vznikla loni v červenci díky myšlence, která je právě tak vyjimečná, jako prostá. Kterýkoli vývojář - ať už se jedná o studenta ČVUT nebo prosperující softwarovou firmu - může Oskarovi prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit svou originální aplikaci. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji Oskar více než milionu svých zákazníků. Autor služby pak bude od Oskara inkasovat podíl na tržbách, což zaručuje spravedlivou odměnu v duchu "čím lepší jsi, tím více vyděláš." Za veškerý obsah a provoz služby je plně zodpovědný její dodavatel.

Oskar

Článek ze dne 26. března 2003 - středa