logo itpoint.cz

Data Nonstop od Eurotelu budou do konce roku výhodnější

V rámci služby Data Nonstop nabídne od 1. října do konce roku Eurotel 30 minut volání zdarma a u vybraných tarifů i dvousetkorunovou slevu z tarifního poplatku ...

V rámci služby Data Nonstop nabídne od 1. října do konce roku Eurotel 30 minut volání zdarma a u vybraných tarifů i dvousetkorunovou slevu z tarifního poplatku.

Službu WiFi Jet, která je v nabídce Eurotelu od loňského srpna, budou moci nově jeho zákazníci nově platit také SMS zprávou nebo měsíčním paušálem. Dosud byla úhrada rychlejšího připojení na internet možná pouze formou předplaceného kupónu. Eurotel také plánuje rozšíření poskytované služby o implementační partnery, kteří na požádání nainstalují zákazníkovi vybrané zařízení pro připojení k internetu.

Podíl datových služeb se na celkovém prodeji služeb pohybuje podle marketingového ředitele Eurotelu Garrisona Marciho na úrovni 16 procent. Od spouštění služby Data Nonstop se GPRS provoz v síti operátora zvýšil o tři tisíce procent. Plánované výnosy z mobilních dat mají, jak dodal, dosáhnout na českém trhu do konce na konci roku 2006 téměř 14 miliard korun.

Eurotel je s podílem 45 procent na trhu největším z trojice mobilních operátorů v České republice. Celkové tržby společnosti v prvním pololetí roku činily 14,1 miliardy korun, čistý zisk dosáhl 3,8 miliardy korun. Po dokončení transakce s americkým konsorciem Atlantic West se stoprocentním vlastníkem Eurotelu stane Český Telecom.

Eurotel

Článek ze dne 1. října 2003 - středa