logo itpoint.cz

Derek Cummins byl jmenován viceprezidentem pro obchod a marketing společnosti Nextra

Novým viceprezidentem pro obchod a marketing společnosti Nextra Česká a Slovenská republika byl jmenován Derek Cummins. Jeho hlavním úkolem bude další posilování pozice společnosti na trhu v regionu a podporovat nabídku kvalitních inovativních služeb stávajícím i potenciálním zákazníkům ...

Novým viceprezidentem pro obchod a marketing společnosti Nextra Česká a Slovenská republika byl jmenován Derek Cummins. Jeho hlavním úkolem bude další posilování pozice společnosti na trhu v regionu a podporovat nabídku kvalitních inovativních služeb stávajícím i potenciálním zákazníkům.

"Společnost Nextra si na trhu vybudovala velmi dobré postavení a pro mě bude ctí pokračovat ve zvyšování jejího tržního podílu. Chceme našim zákazníkům i nadále nabízet kvalitní a jedinečné služby v oblasti telekomunikací, proto naše stávající portfolio produktů a služeb v nejbližších měsících rozšíříme o nové inovativní produkty," řekl Derek Cummins.

Derek Cummins (34) se na telekomunikačním trhu ve střední a východní Evropě pohybuje více než 11 let a má bohaté zkušenosti především v oblasti hlasových a datových služeb. Před svým jmenováním do funkce viceprezidenta pro obchod a marketing společnosti Telenor Central Europe pracoval více než dva roky jako výkonný ředitel pro obchod a marketing ve společnosti Imaginet, internetové divizi Českého Telecomu, která zahrnuje aktivity společností Internet On Line, Centrade a MIA.

Dříve Derek Cummins pracoval také jako ředitel Channel Development pro GTS v Londýně, kde je hlavní evropské sídlo společnosti. Zde měl na starosti především zavádění a prodej IP služeb ve 12 zemích Evropy. Ve své profesní kariéře zastával i několik seniorských manažerských pozic v oblasti obchodu a marketingu, např. ve společnosti Nortel Newtorks pro oblast západní Evropy a v britské společnosti British Telecom. Mezi jeho záliby patří golf, divadlo a cestování.

Nextra

Článek ze dne 8. července 2003 - úterý