Do Evropy přes jeden giga

Přímý přístup do hlavních evropských internetových sítí nabízí jako vůbec první telekomunikační operátor se sídlem v České republice společnost GTS. Spojení páteřní sítě GTS se západní Evropou umožňuje vlastní přenosová síť a členství v předních peeringových centrech ve Frankfurtu a Vídni. Data českých uživatelů sítě GTS proudí do každého z těchto center rychlostí 1 Gigabit za sekundu.

Přímý přístup do hlavních evropských internetových sítí nabízí jako vůbec první telekomunikační operátor se sídlem v České republice společnost GTS. Spojení páteřní sítě GTS se západní Evropou umožňuje vlastní přenosová síť a členství v předních peeringových centrech ve Frankfurtu (DE-CIX) a Vídni (VIX). Data českých uživatelů sítě GTS proudí do každého z těchto center rychlostí 1 Gigabit za sekundu.

"Česká data se do Evropy dostanou rychleji a bezpečněji," uvedl Tomáš Budník, ředitel Komerční divize GTS. "Další plány zahrnují rozšíření přímého propojení přes světové peeringové uzly v Londýně, Amsterdamu a New Yorku," dodal Budník. V peeringových centrech propojují své sítě telekomunikační operátoři a poskytovatelé internetu s cílem zabezpečit přenos dat do místa určení nejkratší a nejrychlejší cestou.

Vedle rekordní přenosové kapacity 1 Gbps přináší přímý přístup do zahraničních peeringových center i zvýšení spolehlivosti datových přenosů. Bezvýpadková konektivita zaručuje, že v případě přerušení je datový tok přesměrován na jinou linku. Se zeměmi střední a východní Evropy jsou zákazníci GTS propojeni prostřednictvím vlastní optické sítě GTS Central Europe. Díky tomuto zázemí může GTS garantovat provoz mezinárodních virtuálních privátních sítí (VPN) v rámci Polska, Slovenska, Maďarska, Rumunska a Ruska.

GTS

Článek ze dne 11. listopadu 2003 - úterý

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...