logo itpoint.cz

Do projektu XAPI Open se již zapojily téměř dvě desítky partnerů 2N Telekomunikace

Nový projekt XAPI Open, který 2N v květnu představila na své Jarní partnerské konferenci, zaznamenal již v prvních týdnech velký zájem odborných firem.

Podmínky projektu jsou zajímavé nejen pro silné firmy z oboru informačních systémů, ale také pro studenty, školy a nezávislé vývojáře. 2N od projektu XAPI Open očekává vytvoření řady jednoduchých a zajímavých aplikací s konkurenceschopnou cenou a vysokou přidanou hodnotou. Společnost M2000 například integrovala ovládání ústředny ATEUS-OMEGA do svého groupware Smart4Web a společně se 2N připravuje uvedení řady produktů ATEUS-CRM pro různé skupiny zákazníků.

Pro účastníky projektu XAPI Open připravila 2N také internetový portál s informacemi o projektu, softwarovou podporou, diskusním fórem a příklady řešení nejběžnějších problémů.

Součástí portálu je také možnost přístupu na testovací polygon s ústřednou ATEUS-OMEGA Business.

Podrobnější informace lez nalézt na www.2n.cz/xapi

Samotný projekt, otevírající aplikační možnosti ústředen ATEUS a jejich telekomunikačních služeb široké skupině vývojářů, je dalším krokem 2N vedoucím k rozšíření konvergentních služeb telekomunikací a IT. Pro partnery je připraveno časově neomezené zpřístupnění vývojových a aplikačních prostředí i podpora vývojových týmů poskytovaná Kontaktním centrem 2N. 2N připravila také zajímavé licenční podmínky, které nezatěžují partnerské firmy v procesu vývoje aplikací, ale zpoplatňují až prodej licence uživateli spolu s finálním produktem.

Pro firmy připravila společnost 2N navíc možnost certifikace produktů pro jejich prodej v rámci produktové řady 2N Telekomunikace.

2N Telekomunikace

Článek ze dne 12. června 2003 - čtvrtek