logo itpoint.cz

eTel má nového obchodního ředitele

Společnost eTel Česká republika, pobočka eTel Group, která je vedoucím středoevropským alternativním operátorem, oznamuje jmenování Zdeňka Černého do funkce obchodního ředitele pro ČR. Pan Černý bude zodpovědný za řízení obchodu a plnění tržních cílů v České republice, kde má eTel více než 1400 firemních klientů. Zdeněk Černý pracoval od roku 1999 ve společnosti Contactel, kde pracoval od roku 1999 jako regionální manažer pro oblasti Praha a Střední Čechy.

Společnost eTel Česká republika, pobočka eTel Group, která je vedoucím středoevropským alternativním operátorem, oznamuje jmenování Zdeňka Černého do funkce obchodního ředitele pro ČR. Pan Černý bude zodpovědný za řízení obchodu a plnění tržních cílů v České republice, kde má eTel více než 1400 firemních klientů.

Pan Černý přichází do společnosti eTel s více než 6-letou zkušeností v oblasti řízení a obchodu. Zdeněk Černý pracoval od roku 1999 ve společnosti Contactel, kde pracoval od roku 1999 jako regionální manažer pro oblasti Praha a Střední Čechy. Před tím působil ve společnosti UPONOR jako Business Area Manager, kde nastoupil po ukončení studií na ČVUT v Praze (1996).

 Zdeněk Černý Stefan Lager, generální ředitel eTel, komentuje jmenování Zdeňka Černého : "Jsem potěšen, že Zdeněk Černý nastoupil do eTelu. Pracoval jsem s ním již v předchozí době a proto vím, že má potenciál a zkušenosti na to, aby posílil obchodní aktivity eTelu. Ve spolupráci se mnou a s týmem udrží a posílí pozici eTelu jako preferovaného alternativního operátora ve střední Evropě. U našich klientů se bude starat o znalost výhod a kompletní nabídky, které může přinést právě alternativní telekomunikační operátor."

Na otázku proč si vybral společnost eTel, Zdeněk Černý odpovídá : "eTel je silný a ambiciózní operátor v regionu střední Evropy. V očích klientů tato společnost představuje stabilního, zavedeného a flexibilního partnera. Od založení v roce 1999 eTel úspěšně dokázal plně využít příležitostí, které se otevřely alternativním operátorům s příchodem deregulace nejen v České republice, ale také v ostatních středoevropských státech, kde máme pobočky."

 www.etel-group.cz

Článek ze dne 16. ledna 2003 - čtvrtek