logo itpoint.cz

eTel zahajuje prodej služby pevná předvolba

Tato služba umožňuje volbu operátora bez nutnosti vytáčení speciálního kódu a nevyžaduje ani žádné speciální instalace u klienta. Pevná předvolba operátora (carrier pre-selection - CPS) umožňuje firemním i soukromým klientům připojit se zdarma do sítě eTel a mít tak přístup k výhodným tarifům na místní, meziměstské, mezinárodní volání a volání z pevných do mobilní sítě.

Společnost eTel Česká republika, pobočka eTel Group, která je vedoucím středoevropským alternativním operátorem, oznámila spuštění služby pevná předvolba operátora. Tato služba umožňuje volbu operátora bez nutnosti vytáčení speciálního kódu a nevyžaduje ani žádné speciální instalace u klienta.

Pevná předvolba operátora (carrier pre-selection - CPS) umožňuje firemním i soukromým klientům připojit se zdarma do sítě eTel a mít tak přístup k výhodným tarifům na místní, meziměstské, mezinárodní volání a volání z pevných do mobilní sítě. Např. cena za meziměstské volání je v síti eTel za 2,20 Kč (tarif Easy Call Standard, bez DPH), což je o 31,8 % nižší než cena monopolního operátora (tarif Business Standard). Ceník Easy Call Standard platí pro celou Českou republiku, minimální fakturovaná částka je 200 Kč, aktivace služby je zdarma.

Tento pokles cen je výsledkem procesu liberalizace trhu telekomunikací, jehož pilířem je právě pevná předvolba operátora.

"Naším cílem je poskytovat osvědčené služby a produkty, které našim klientům přinesou úspory, zefektivní stávající provoz a při využití dalších telekomunikačních služeb přispějí ke zvýšení konkurenceschopnosti jejich podnikání. Osvědčená řešení znamenají, že nejsme nutně první za každou cenu. Kvalita a cena jsou na prvním místě. Chceme si být jisti, že všechno funguje a že službu poskytujeme za atraktivní cenu, " říká Tomáš Prošek, produktový ředitel eTel Česká republika.

 www.etel-group.cz

Článek ze dne 7. března 2003 - pátek