logo itpoint.cz

Eurotel a T-Mobile se na letošním Invexu chtějí představt v plné síle

Oba největší operátory oslovila sekce INVEX HOME, zaměřená zejména na domácí uživatele informačních na komunikačních technologií (ICT). Třetí mobilní operátor, společnost Český mobil, se navzdory této i řadě dalších změn rozhodl letošního INVEXu nezúčastnit, a zákazníci Oskaru se tak nedočkají srovnání služeb svého operátora s konkurencí ...

Dva největší tuzemští mobilní operátoři, společnosti Eurotel a T-Mobile, se budou na letošním Mezinárodním veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX prezentovat mnohem výrazněji, než tomu bylo v posledních letech. Jednu z příčin lze najít i v rozdělení veletrhu na tři segmenty (INVEX CLASSIC, INVEX BUSINESS a INVEX HOME). Toto rozdělení, umožňující vystavovatelům lépe oslovit jednotlivé cílové skupiny, bude mít na letošním Invexu svoji premiéru a představuje zřejmě vůbec největší změnu za poslední léta.

Oba největší operátory oslovila sekce INVEX HOME, zaměřená zejména na domácí uživatele informačních na komunikačních technologií (ICT). Třetí mobilní operátor, společnost Český mobil, se navzdory této i řadě dalších změn rozhodl letošního INVEXu nezúčastnit, a zákazníci Oskaru se tak nedočkají srovnání služeb svého operátora s konkurencí.

"Letošní prezentace Eurotelu na veletrhu Invex bude rozdělena do dvou expozic. Naše Game Zone v pavilonu Z bude patřit jednoznačně novému trendu – hrám pro mobilní telefony," nechává nahlédnout do kuchyně příprav na veletrh Diana Dobálová, tisková mluvčí Eurotelu. "Pod názvem Labyrint představíme první on–line multiplayer Java hru v ČR, kterou může hrát více uživatelů najednou prostřednictvím mobilních telefonů. Další novinkou budou 3D Java hry. Své hráčské umění budou moci návštěvníci veletrhu vyzkoušet i díky osmi mobilním hrám s motivy Pána Prstenů, nebo kocoura Garfielda," nastínila už velmi konkrétní obsah prezentace společnosti Eurotel v sekci INVEX HOME Diana Dobálová. Expozici Eurotelu však bude možné navštívit i v sekci INVEX CLASSIC, kde ve vlastním pavilonu M předvede speciální řešení pro náročné uživatele z řad firemních zákazníků.

Nabídku Eurotelu bude možné v pavilonu Z porovnat se stejně velkou expozicí, kterou zde představí společnosti T–Mobile. Ředitel firemní komunikace T-Mobilu Jiří Hájek k účasti firmy přislíbil přivézt také spoustu zajímavých letošních novinek a poznamenal k tomu : "Na Invexu oceňujeme především možnost přímo oslovit širokou i odbornou veřejnost našimi nejnovějšími službami. Návštěvníci našeho stánku samozřejmě budou mít příležitost si nové služby a produkty přímo na místě vyzkoušet," dodal Hájek.

Nebudou to však pouze mobilní telefony, co v sekci INVEX HOME návštěvníci uvidí. Kromě mobilních operátorů a již dříve avizovaného Mistrovství ČR v počítačových hrách či DVD Hall bude k vidění ještě mnoho zajímavého. Lákadlem bude velká Game Hall a prozradit mohu například účast společností Comfor či Cenega, které obohatí tuto sekci o další, návštěvnicky atraktivní segmenty trhu.

Invex

Článek ze dne 1. září 2003 - pondělí