logo itpoint.cz

Eurotel má novou manažerku firemní komunikace a tiskovou mluvčí

Od 1. června 2003 bude funkci manažerky firemní komunikace a tiskové mluvčí společnosti Eurotel Praha s.r.o. zastávat Diana Dobálová. Její hlavní pracovní náplní bude řízení firemní komunikace a vztahy s médii největšího mobilního operátora v ČR. Ve své funkci nahradí Jana Kučmáše a bude podřízena přímo generálnímu řediteli Terrence Valeskimu. Jan Kučmáš se rozhodl věnovat kariéře nezávislého konzultanta.

Od 1. června 2003 bude funkci manažerky firemní komunikace a tiskové mluvčí společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. zastávat Diana Dobálová. Její hlavní pracovní náplní bude řízení firemní komunikace a vztahy s médii největšího mobilního operátora v ČR. Ve své funkci nahradí Jana Kučmáše a bude podřízena přímo generálnímu řediteli Terrence Valeskimu. Jan Kučmáš se rozhodl věnovat kariéře nezávislého konzultanta.

Diana Dobálová (34) má dvanáctileté profesní zkušenosti z oblastí public relations, public affairs a marketingu. V letech 2001 až 2002 působila ve společnosti Slovenské telekomunikácie (ST), a.s., kde zastávala funkci viceprezidentky pro komunikaci. Zde byla zodpovědná za 3 útvary firemní komunikace: externí a interní komunikaci a korporátní identitu. Ve společnosti ST, a.s. působila v přelomovém období její transformace a přípravy na liberalizaci telekomunikačního trhu na Slovensku.

V roce 2001 působila Diana Dobálová v PR agentuře Best Communications Group jako zástupkyně ředitele pro Českou republiku a Slovensko. V letech 1996 až 2000 pracovala ve společnosti Pražské pivovary, a.s. ve funkci tiskové mluvčí a manažerky zodpovědné za externí a interní firemní komunikaci i PR podporu jednotlivých značek. V letech 1991 až 1996 zastávala pozice konzultanta a Account Directora v poradenských firmách GJW, Interel a The Rowland Company. Mezi její klienty patřily např. Anheuser-Busch, Masterfoods, Bell Atlantic a France Telecom nebo Bass.

Diana Dobálová vystudovala VŠE v Praze a v roce 1994 absolvovala stáž v britské společnosti společnosti Charles Barker PR Consultancy. Bezprostředně po revoluci v roce 1989 pracovala jako tlumočnice pro parlament Československé federální republiky a jako učitelka angličtiny pro divadelní a filmové herce.

Diana Dobálová hovoří kromě své rodné slovenštiny a plynné češtiny také anglicky, rusky, francouzsky a částečně neměcky. Mezi jejími koníčky je právě záliba ve světových jazycích, literatura, kultura, ponejvíce pak divadelní scéna.

Eurotel

Článek ze dne 15. května 2003 - čtvrtek