Eurotel na Invexu 2003 - nabídka pro práci i zábavu

Pro letošní rok připravila společnost dvě samostatné expozice. Komplexní telekomunikační řešení a služby, určené především pro firemní zákazníky, jsou představeny v Eurotel Business Hall v pavilonu M. Na mobilní zábavu je zaměřena expozice Eurotel Game Hall, umístěná v pavilonu Z ...

Eurotel Praha, spol. s r.o. se ve dnech 6. - 10. října 2003 účastní mezinárodního veletrhu informačních a telekomunikačních technologií Invex. Pro letošní rok připravil dvě samostatné expozice. Komplexní telekomunikační řešení a služby, určené především pro firemní zákazníky, jsou představeny v Eurotel Business Hall v pavilonu M. Na mobilní zábavu je zaměřena expozice Eurotel Game Hall, umístěná v pavilonu Z.

"Na veletrhu Invex jsme již tradičním vystavovatelem. Letos jsme se rozhodli připravit expozice šité na míru různým skupinám návštěvníků. Řešení a mobilní aplikace, založené na datových službách Eurotelu, osloví ty, pro které je mobilní telefon především pracovním nástrojem. Pro ně je připravena nejen expozice v Eurotel Business Hall, ale také série prezentací mobilních firemních řešení, jejichž společným jmenovatelem je efektivita a konkrétní přínosy pro zákazníky," říká Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel Praha. "Eurotel Game Hall zase přiláká nejen mladé návštěvníky, kteří ocení naši bohatou nabídku her pro mobilní telefony a dalších zábavných služeb."

V rámci expozice Eurotel Business Hall, umístěné v pavilonu M, představí Eurotel především novinky z oblasti mobilního připojení na internet a do firemních aplikací. Pro návštěvníky budou jistě zajímavé i konkrétní zkušenosti zákazníků Eurotelu, kteří díky mobilním telekomunikačním řešením zvýšili efektivitu, nebo dokonce zcela změnili způsob svého podnikání.

V Eurotel Game Hall bude návštěvníkům představena horká novinka - první on-line RPG (hra na hrdiny) hra pro neomezený počet hráčů v ČR s názvem Labyrinth. Tuto dobrodružnou multiplayer on-line hru, jejíž testovací provoz bude zahájen 6. října, Eurotel připravil ve spolupráci s vývojářskou společností Cleverlance. Kromě Labyrinthu Eurotel představí velmi oblíbené JAVA hry na motivy Pána prstenů a kocoura Garfielda.

Návštěvníci se mohou těšit také na ukázky 3D mobilních her a zbrusu nový herní portál http://games.eurotel.cz

Eurotel

Článek ze dne 8. října 2003 - středa

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...