logo itpoint.cz

Eurotel na Invexu 2003 - nabídka pro práci i zábavu

Pro letošní rok připravila společnost dvě samostatné expozice. Komplexní telekomunikační řešení a služby, určené především pro firemní zákazníky, jsou představeny v Eurotel Business Hall v pavilonu M. Na mobilní zábavu je zaměřena expozice Eurotel Game Hall, umístěná v pavilonu Z ...

Eurotel Praha, spol. s r.o. se ve dnech 6. - 10. října 2003 účastní mezinárodního veletrhu informačních a telekomunikačních technologií Invex. Pro letošní rok připravil dvě samostatné expozice. Komplexní telekomunikační řešení a služby, určené především pro firemní zákazníky, jsou představeny v Eurotel Business Hall v pavilonu M. Na mobilní zábavu je zaměřena expozice Eurotel Game Hall, umístěná v pavilonu Z.

"Na veletrhu Invex jsme již tradičním vystavovatelem. Letos jsme se rozhodli připravit expozice šité na míru různým skupinám návštěvníků. Řešení a mobilní aplikace, založené na datových službách Eurotelu, osloví ty, pro které je mobilní telefon především pracovním nástrojem. Pro ně je připravena nejen expozice v Eurotel Business Hall, ale také série prezentací mobilních firemních řešení, jejichž společným jmenovatelem je efektivita a konkrétní přínosy pro zákazníky," říká Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel Praha. "Eurotel Game Hall zase přiláká nejen mladé návštěvníky, kteří ocení naši bohatou nabídku her pro mobilní telefony a dalších zábavných služeb."

V rámci expozice Eurotel Business Hall, umístěné v pavilonu M, představí Eurotel především novinky z oblasti mobilního připojení na internet a do firemních aplikací. Pro návštěvníky budou jistě zajímavé i konkrétní zkušenosti zákazníků Eurotelu, kteří díky mobilním telekomunikačním řešením zvýšili efektivitu, nebo dokonce zcela změnili způsob svého podnikání.

V Eurotel Game Hall bude návštěvníkům představena horká novinka - první on-line RPG (hra na hrdiny) hra pro neomezený počet hráčů v ČR s názvem Labyrinth. Tuto dobrodružnou multiplayer on-line hru, jejíž testovací provoz bude zahájen 6. října, Eurotel připravil ve spolupráci s vývojářskou společností Cleverlance. Kromě Labyrinthu Eurotel představí velmi oblíbené JAVA hry na motivy Pána prstenů a kocoura Garfielda.

Návštěvníci se mohou těšit také na ukázky 3D mobilních her a zbrusu nový herní portál http://games.eurotel.cz

Eurotel

Článek ze dne 8. října 2003 - středa