logo itpoint.cz

Eurotel představuje unikátní prázdninovou službu MMS Pohled

Eurotel představuje v české premiéře novou službu MMS Pohled, která umožňuje posílat MMS zprávy v podobě standardní pohlednice, která přijde adresátovi na zadanou poštovní adresu. Díky MMS roamingu je možné MMS pohledy posílat i ze zahraničí, a to ve většině případů za nižší cenu než při poslání poštou. Cena za jednu MMS pohlednici je 19,90 Kč včetně DPH plus cena odeslání MMS zprávy 9,50 Kč a je shodná pro posílání z České republiky i ze zahraničí.

Společnost Eurotel Praha představuje v české premiéře novou službu MMS Pohled, která umožňuje posílat MMS zprávy v podobě standardní pohlednice, která přijde adresátovi na zadanou poštovní adresu. Díky MMS roamingu je možné MMS pohledy posílat i ze zahraničí, a to ve většině případů za nižší cenu než při poslání poštou.

"Všichni naši uživatelé MMS služeb mají nyní pohodlnější, zábavnější a cenově přijatelnější možnost, jak se podělit o své prázdninové zážitky s rodinou, přáteli a známými prostřednictvím mobilního telefonu. Díky unikátní službě Eurotelu MMS Pohled mohou naši zákazníci nyní vytvářet a posílat vlastní originální pohlednice z prázdnin, na kterých mohou být třeba oni sami na své exotické dovolené," říká Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. "Záběry, které vytvoří telefonem s podporou MMS, mohou také posílat na jiné MMS telefony, e-mailové adresy, nebo i na telefony bez podpory MMS služeb, jejichž majitelé dostanou SMS s uvedením internetové adresy, kde je obrázek uložen."

Postup je jednoduchý. Stačí udělat záběr svým MMS telefonem s fotoaparátem, a to při nastavení maximální kvality, nebo maximální velikosti fotky. Do textu MMS zprávy je nutné zadat poštovní adresu toho, komu chcete snímek poslat. Jednotlivé položky adresy musí být odděleny hvězdičkou, ta bude i prvním a posledním znakem adresy. Takto vytvořenou MMS zprávu pošle uživatel na číslo 999 505. Vzápětí obdrží potvrzující SMS zprávu s poštovní adresou, kterou uvedl do MMS pohlednice, a dotazem, zda je adresa v pořádku.

Zaslaná MMS zpráva bude následně zpracována, vytištěna a předána poště. Nejpozději do 2 pracovních dnů ji pak v podobě klasické pohlednice najde adresát ve své poštovní schránce.

Cena za jednu MMS pohlednici je 19,90 Kč včetně DPH plus cena odeslání MMS zprávy 9,50 Kč (pro Go zákazníky s DPH, pro tarifní zákazníky bez DPH). Cena je shodná pro posílání z České republiky i ze zahraničí. Díky stále se rozšiřující síti MMS roamingu je nyní možné poslat MMS pohled již z 37 zemí světa tří kontinentů.

Eurotel

Článek ze dne 17. června 2003 - úterý