logo itpoint.cz

Eurotel přináší více hudby do mobilních telefonů

Společnost Eurotel uvádí soubor hudebních služeb, které představují unikátní spojení mobilních technologií a hudební zábavy. Tyto služby byly speciálně vytvořeny u příležitosti konání multikulturního hudebního festivalu Go Planet Roxy, který proběhne ve dnech 20. až 21. června 2003 na letištní ploše aeroklubu Tábor ...

Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., uvádí soubor hudebních služeb, které představují unikátní spojení mobilních technologií a hudební zábavy. Tyto služby byly speciálně vytvořeny u příležitosti konání multikulturního hudebního festivalu Go Planet Roxy, který proběhne ve dnech 20. až 21. června 2003 na letištní ploše aeroklubu Tábor.

"Chápeme, že pro velkou část našich zákazníků je hudba důležitou částí jejich života a zábavy. Proto se snažíme nejen přivážet světové hudební hvězdy, ale nabízet také služby, které jim přinesou více hudby kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím mobilního telefonu," říká Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu Eurotelu. "Vedle stávající nabídky jsme připravili i edici hudebních služeb pro mobilní telefony, vytvořených speciálně pro festival Go Planet Roxy," dodává.

Hitparáda Go Planet Roxy

Zákazníci všech telefonních operátorů si na telefonním čísle 606 000 999 pouze za cenu volání do sítě Eurotel mohou kdykoliv poslechnout a hlasovat pro písničky, které zazní na tomto festivalu. Navíc mohou vyhrát vstupenku na festival. Speciální hitparáda obsahuje více než 40 skladeb kapel, které vystoupí na festivalu Go Planet Roxy. V menu Hitparády Go Planet Roxy nebude chybět ani program festivalu a řada dalších zajímavostí.

Zákazníci Eurotelu si navíc mohou nechat poslat vybrané hity kapel z Go Planet Roxy jako vyzváněcí melodie na svůj telefon. Uživatelé si mohou vybrat z interpretů jako Morcheeba, JAR, Ecstasy of Saint Theresa, Čechomor, Support Lesbiens, Buty, nebo Vidiek.

Zákazníci, kteří pošlou svůj hlas některé z kapel a zároveň si objednají během hovoru i vyzváněcí melodii, mají nyní možnost vyhrát vstupenku na hudební festival Go Planet Roxy.

Audio pohlednice

Pokud chtějí zákazníci Eurotelu poslat vtipnou zvukovou pohlednici, doplněnou například o hudbu svého oblíbeného zpěváka, nemusí již běhat na poštu. Stačí jednoduše zavolat na číslo 606 000 222, vybrat si některou z nahraných hlášek, namluvených interprety vystupujících na Go Planet Roxy a doplnit ji třeba i známou písničkou s vlastním pozdravem.

Originální Audio pohlednice od J.A.R., Ecstasy of Saint Theresa, Southpaw, Skyline, či Polemic, mohou uživatelé nechat kdykoli odeslat na jedno i více libovolných mobilních čísel, a překvapit tak své známé a blízké v ten správný okamžik. V menu nechybí ani originální vzkazy od těchto skupin, kterými mohou například pozvat své přátele na Go Planet Roxy v Táboře nebo svou vlastní párty pořádanou doma.

MMS zpravodajství

Pro majitele MMS telefonů s aktivní MMS službou je připraveno aktuální MMS zpravodajství z festivalu Go Planet Roxy. Každý, kdo kdykoliv během festivalu odešle klíčové slovo HITSVET ve formě SMS zprávy na číslo 999 888, obdrží aktuální fotky z dunících pódií a roztančených davů. Pokud si zákazníci objednají službu už nyní, budou pravidelně informováni o dění ve světě hudby.

SMS Chat

Pro zákazníky, kteří se chtějí pobavit o hudbě, hudebních novinkách, či festivalech, jsme připravili novou veřejnou chatroom GoROXY.

Partnerství na festivalu Go Planet Roxy není pouze jednorázovou spoluprací mezi společností Eurotel a Roxy Promotion. Na druhou polovinu roku 2003 připravují obě strany deset klubových akcí, na kterých vystoupí jak zahraniční hudební skupiny a DJové, tak přední představitelé domácí hudební scény. Umělci se představí nejen v klubu Roxy, ale také v dalších českých klubech. Na první mimopražskou akci zastřešenou Go Planet Roxy se mohou těšit návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Klub Go Planet Roxy - Lázně I navštíví během festivalu špička české taneční a klubové scény.

Podrobné informace o festivalu Go Planet Roxy naleznete na www.goplanetroxy.cz

Eirotrl

Článek ze dne 9. června 2003 - pondělí