logo itpoint.cz

Eurotel propojí českou hokejovou reprezentaci s domovem

Mezi nejzajímavější služby, které Eurotel pro své zákazníky připravil, patří Eurotel hokejová Infolinka 607 00 2003, na níž se mohou zájemci dozvědět přímo od hráčů národního týmu jejich pocity před i po zápasu anebo si poslechnout komentář utkání od jednoho z nejslavnějších gólmanů historie Dominika Haška. O tom, co aktuálního se děje na Mistrovství světa v ledním hokeji 2003, se všichni zákazníci Eurotelu dozvědí díky exkluzivnímu zpravodajství ve formě SMS nebo MMS zpráv. Zájemcům o SMS zpravodajství stačí odeslat SMS zprávu ve znění CTK A na číslo 999111.

Jako hlavní partner české hokejové reprezentace přináší Eurotel nové interaktivní služby a aktuální informace pro všechny fanoušky ledního hokeje.

Eurotel Praha, spol. s r. o., hlavní partner české hokejové reprezentace, přináší nejen svým zákazníkům exkluzivní informační služby z Mistrovství světa v ledním hokeji 2003 ve Finsku.

"Svými skvělými výsledky na mistrovstvích světa reprezentuje český hokej svou vlast jako žádný jiný sport. Eurotel je hrdý na to, že může svými službami propojit jeden z nejlepších národních hokejových celků světa se svými fanoušky doma," říká Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu Eurotelu. "Přejeme českým hokejistům hodně sportovního štěstí a společně s nimi věříme, že uspějí i na letošním mistrovství světa," dodává.

Mezi nejzajímavější služby, které Eurotel pro své zákazníky připravil, patří Eurotel hokejová Infolinka 607 00 2003, na níž se mohou zájemci dozvědět přímo od hráčů národního týmu jejich pocity před i po zápasu anebo si poslechnout komentář utkání od jednoho z nejslavnějších gólmanů historie Dominika Haška. Navíc všichni fanoušci ledního hokeje mohou na stejném telefonním čísle 607 00 2003 zanechat desetisekundový vzkaz či poslat SMS zprávu, a povzbudit tak český národní tým. Eurotel zajistí doručení těchto zpráv až do šatny národního týmu. Novinkou Eurotel hokejové infolinky je možnost přeposlat vzkazy Dominika Haška nebo hráčů českého týmu svým přátelům pomocí služby Audio pohlednice. Služby Eurotel hokejové infolinky jsou přístupné zákazníkům všech operátorů, cena za jejich využití zůstává stejná jako za volání nebo zaslání SMS zprávy do sítě Eurotel.

O tom, co aktuálního se děje na Mistrovství světa v ledním hokeji 2003, se všichni zákazníci Eurotelu dozvědí díky exkluzivnímu zpravodajství ve formě SMS nebo MMS zpráv. Zájemcům o SMS zpravodajství stačí odeslat SMS zprávu ve znění CTK A na číslo 999111. Pravidelně pak budou dostávat žhavé informace po celou dobu mistrovství. Obrazové MMS zpravodajství bude dostupné zákazazníkům, kteří odeslali zprávu ve tvaru A_HOKEJ na číslo 999 888. Obsáhlejší sportovní zprávy naleznou fanoušci přímo ve svém telefonu prostřednictvím Eurotel MobileMedia na WAP portálu Eurotelu v sekci Sport.

Zákazníci Eurotelu mohou využívat i další lákavé interaktivní služby, které jim přiblíží atmosféru hokejového turnaje. Díky SMS chatu si hokejoví fanoušci mohou v chatovací místnosti HOKEJ v průběhu každého zápasu české reprezentace vyměňovat své názory nad výsledky utkání s třetím brankářem nebo náhradníkem reprezentace. Ve dnech, kdy nebude český tým hrát, proběhnou on-line chaty na internetových stránkách www.ceskyhokej.cz. Zde nebudou chybět ani aktuální informace včetně fotografií a žhavých zákulisních novinek. Od 15. dubna budou tyto stránky k dispozici po celou dobu šampionátu.

Eurotel nezapomněl ani na milovníky oblíbených vyzvánění melodií, log na displeje mobilních telefonů a obrázkových SMS. Speciální kolekce loGo, eGo a ton pro Mistrovství světa v hokeji 2003 ve Finsku naleznou zájemci na stránkách www.mobilgo.cz, www.eurotel.cz a www.ceskyhokej.cz, nebo v menu *111*# .

Až do 11. května také platí speciální nabídka Eurotelu pro všechny, kteří si zakoupí jeden z vybraných telefonů Nokia nebo Sharp. Nákupem získají unikátní DOMINATOR hokejku s podpisy hráčů české hokejové reprezentace a Dominika Haška. Podmínkou využití této speciální nabídky je koupě jednoho z telefonů Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 3510i, Nokia 6310i, Nokia 7210, Nokia 7650 nebo Sharp GX13, uhrazení aktivačního poplatku a uzavření Smlouvy o poskytování telekomunikačních služeb se společností Eurotel. Zákazník si může vybrat libovolný tarif z nabídky Eurotelu včetně nového tarifu Eurotel Individual. Speciální nabídku mohou zákazníci využít pouze ve značkových prodejnách společnosti Eurotel.

Eurotel

Článek ze dne 17. dubna 2003 - čtvrtek