logo itpoint.cz

FunTom je volně ke stažení na internetu

FunTom - časově omezená verze aplikace pro posílání SMS zpráv bez připojení k internetu je až do 30. června zdarma k dispozici na internetu. Verze SMS FunTom All modems plně spolupracuje s většinou značek analogových modemů a je na trhu od dubna za 299 Kč.

Microcom nyní uvolňuje aplikaci SMS FunTom i pro ostatní typy analogových modemů. Verze SMS FunTom 2.x "Allmodems" spolupracuje již s drtivou většinou analogových modemů všech typů a značek.

Funkčně je tato verze zcela identická s aplikací verze 1.x, určené pouze pro modemy Microcom, přičemž samozřejmostí je i možnost doručování zpráv na pevné linky.

Cena aplikace bude 299,- Kč s DPH a její prodej bude zahájen v květnu 2003.

Prozatím je k dispozici limitovaná verze plně funkční do 30.6.2003, Instalační soubor si můžete stáhnout ZDE - po zaregistrování zcela zdarma.

POZOR! Zaregistrovaným uživatelům bude po zahájení prodeje PLNÉ verze nabídnuta zajímavá sleva !

Díky připojení na nedávno zprovozněné fixní SMS centrum společnosti Fincom mohou uživatelé s aplikací FunTom posílat SMS zprávy na pevnou i mobilní linku v textové formě nebo mohou být pro pevnou linku převedeny do podoby hlasové zprávy. Cena jedné SMS zprávy se pohybuje od 2,20 korun. Uživatel neplatí telefonní poplatek za připojení do SMS brány, zpoplatnění probíhá prostřednictvím telefonního účtu od Českého Telecomu.

sms FunTom

Článek ze dne 8. dubna 2003 - úterý