logo itpoint.cz

Go účtuje hovory po vteřinách

Eurotel vychází vstříc potřebám svých zákazníků výhodnějším účtováním hovorného - od od 15. ledna přináší změnu v účtování hovorů. U tarifů Fun Go a Quatro Go budou od tohoto data zpoplatněny po první minutě všechny hovory v sekundových intervalech. Způsob účtování hovorů na tarifu Original Go se nemění.

Go, značka předplacených služeb společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o., přináší od 15. ledna změnu v účtování hovorů. U tarifů Fun Go a Quatro Go budou od tohoto data zpoplatněny po první minutě všechny hovory v sekundových intervalech. Způsob účtování hovorů na tarifu Original Go se nemění.

"Z našich rozsáhlých marketingových výzkumů vyplynulo, že veřejnost by účtování hovorů po vteřinách uvítala. Novým sekundovým účtováním tak vycházíme vstříc přáním našich zákazníků a jsme rádi, že jim můžeme vyhovět, říká Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu Eurotelu.

Sekundová tarifikace platí pro všechna volání do sítí mobilních a pevných operátorů v ČR. Pokud například hovor zákazníka, který využívá tarif Fun Go, trval 1 minutu a 7 sekund, zaplatí od 15. ledna 2003 pouze 7,37 Kč, na rozdíl od 13,20 Kč, které zaplatil dříve. Mobilní komunikace s předplacenými službami Go se tak stává mnohem efektivnější.

Kombinací nové sekundové tarifikace, nabídkou tří Go tarifů, jediným věrnostním programem Go Club pro uživatele předplacených služeb a širokou nabídkou služeb s přidanou hodnotou patříme stále k zákaznicky nejvstřícnějším a nejvýhodnějším operátorům na českém trhu," rekapituluje Garrison Macri.

Eurotel

Článek ze dne 10. ledna 2003 - pátek