logo itpoint.cz

GTS spouští službu pevné volby operátora

V rámci služby nabízí společnost čtyři různé cenové programy. Zákazníci ušetří nejvíce při telefonování ve špičce, připojování na internet do deseti minut a při volání na mobilní telefon. Úspora tak může v porovnání s cenovými programy Českého Telecomu dosáhnout až 60 % nákladů za telefonování.

Společnost GTS v pondělí spustila službu pevné volby operátora. V jejím rámci nabízí čtyři různé cenové programy. Zákazníci ušetří nejvíce při telefonování ve špičce, připojování na internet do deseti minut a při volání na mobilní telefon. Úspora tak může v porovnání s cenovými programy Českého Telecomu dosáhnout až 60 % nákladů za telefonování.

"Zákony trhu platí i pro telekomunikace," prohlásil David Duroň, ředitel Komerční divize GTS. "Náklady na telefonování jsou dnes po dvou letech od počátku liberalizace v průměru o 40 % nižší," vysvětlil Duroň.

GTS poskytuje pevnou volbu operátora pod názvem GTS Volba Plus bez paušálních poplatků. Instaluje ji bezplatně, podmínkou je minimální měsíční hovorné 300,- Kč. Služba umožňuje také využívat linky pro faxové a datové spojení či služby ISDN.

GTS působí na našem trhu od roku 1991 a poskytuje komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb. Skupinu GTS Central Europe, včetně české pobočky, převzala v srpnu 2002 mezinárodní finanční a telekomunikační společnost Antel Holdings.

 www.gtsgroup.cz

Článek ze dne 4. března 2003 - úterý