Hardwarová zařízení VPN-1 Edge pro zabezpečení vzdálených lokalit a nasazování rozsáhlých VPN

Tato zaařízení jsou určena pro snadné a cenově příznivé nasazení zabezpečení vzdálených lokalit. VPN-1 Edge je navržen pro snadnou centrální správu a jednoduché nasazení do stávající infrastruktury organizace, takže ideálně splňuje požadavky pro širokou řadu různých situací správy vzdálených lokalit v počtech jednotek až tisíců

Check Point Software Technologies Ltd., celosvětový lídr v oblasti zabezpečení Internetu, představil VPN-1 Edge, novou řadu VPN a bezpečnostních hardwarových zařízení určených pro snadné a cenově příznivé nasazení zabezpečení vzdálených lokalit. VPN-1 Edge je navržen pro snadnou centrální správu a jednoduché nasazení do stávající infrastruktury organizace, takže ideálně splňuje požadavky pro širokou řadu různých situací správy vzdálených lokalit v počtech jednotek až tisíců - např. maloobchodní pobočky připojené na centrálu, franchisingové pobočky, malé vzdálené kanceláře nebo extranety obchodních partnerů.

VPN-1 Edge je podporován robustním nástrojem pro centrální správu SMART a obsahuje software VPN-1 Embedded NG, který je odvozen ze softwaru Check Point VPN-1 NG. Společně s produkty Check Point VPN-1 Express (pro středně velké organizace) a Check Point VPN-1 Pro (pro enterprise) doplňuje VPN-1 Edge řešení Check Point pro plnou ochranu perimetru organizací. Díky VPN-1 Edge již nemusí mít malé vzdálené lokality obavu z bezpečnostních hrozeb spojených s širokopásmovým připojením k Internetu.

"Velké množství vzdálených lokalit má velmi limitované IT a bezpečnostní odborné zdroje a proto požadují řešení, které je homogenním rozšířením centrály dané organizace, poskytuje snadné nasazení, nabízí centralizovaný management a disponuje VPN a bezpečnostními funkcionalitami na úrovni enterprise řešení - a to vše za příznivou cenu," popisuje Mark Bouchard, Senior Program Director, META Group.

VPN-1 Edge je dostupný ve dvou řadách - řada "S" je určena pro pracovníky v domácnosti a malé vzdálené lokality; řada "X" je určena pro použití v místech, kde je vyžadována site-to-site VPN funkcionalita. VPN-1 Edge řady "X" navíc poskytují možnosti vysoké propustnosti, vysoké dostupnosti (high availability), podporu pro více poskytovatelů internetového připojení a možnost automatické obnovy.

VPN-1 Edge především nabízí :

  • Centrální management - Díky podpoře produktů Check Point SmartCenter Pro a Check Point Provider-1 je nasazení rozsáhlé VPN otázkou minut, přičemž jsou k dispozici možnosti One-Click VPN komunit a automatických aktualizací.

  • Ověřené zabezpečení Internetu - Trhem ověřené produkty Check Point VPN-1 a FireWall-1 s patentovanou technologií Stateful Inspection se dostávají až do těch nejmenších vzdálených lokalit.

  • Cenově dostupné řešení - Ceny od USD 399 činí rozsáhlá nasazení vysoce cenově efektivními. Efektivnost dále zvyšuje 4/5 switch pro sdílení širokopásmového připojení.

  • Non-stop ochranu - Vysoká dostupnost, automatické aktualizace, podpora pro více poskytovatelů internetového připojení a automatická obnova umožňují spolehlivé non-stop zabezpečení.

"VPN-1 Edge poskytuje celosvětově nejlepší zabezpečení za dobrou cenu a v atraktivním balení," prohlásil Gil Shwed, předseda představenstva a CEO, Check Point Software Technologies. "Poprvé tak uživatelé ve vzdálených lokalitách nemusejí dělat kompromis mezi kvalitou připojení a bezpečností."

VPN-1 Edge je již dostupný v cenovém rozpětí od USD 399 do USD 1999.

Check Point Software Technologies

Článek ze dne 8. října 2003 - středa

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...