logo itpoint.cz

Horké léto s Volný

Společnost Czech On Line připravila pro letošní léto zábavnou soutěž Horké léto s Volný. Hlavní cenou v této prázdninové soutěži je nový Ford Fiesta s klimatizací a řada dalších cen ...

Společnost Czech On Line připravila pro letošní léto zábavnou soutěž Horké léto s Volný. Hlavní cenou v této prázdninové soutěži je nový Ford Fiesta s klimatizací a řada dalších cen.

Princip soutěže představuje zajímavé technické řešení. Soutěžící mají za úkol sbírat součástky auta, které jsou různě rozmístěné po českém internetu v podobě reklamních proužků. Z těchto součástek pak postupně skládají celé auto.

Trik je v tom, že tyto reklamní proužky se zobrazují pouze uživatelům připojeným k internetu přes Volný. K tomu bylo využito technologie cílení na skupiny IP adres, což většina reklamních systémů umožňuje. Kliknutím na proužek zobrazující část auta získá účastník soutěže příslušný díl auta a automaticky jej vloží do připraveného skeletu automobilu. Jakmile sestaví celé auto, odešle o tom zprávu spolu s odpovědí na soutěžní otázku. První, kdo splní podmínky soutěže, pak vyhrává nový Ford Fiesta s klimatizací.

Soutěž navíc umožňuje získat "žolíka" za každých pět kamarádů, které pozve soutěžící do hry. Žolíka lze pak dosadit za libovolnou součástku, která bude chybět k dokončení celého vozu a skládání auta tak výrazným způsobem urychlit.

Kromě hlavní ceny je pro účastníky soutěže připravena řada prémiových cen, které po zaslání správné odpovědi na soutěžní otázku mohou účastníci soutěže získat každý týden.

Více informací o soutěži lze nalézt na soutěžních stránkách http://soutez.volny.cz

Volný

Článek ze dne 18. července 2003 - pátek