logo itpoint.cz

Hráči, připravte se! Hra Nokia Game 2003 začíná 19. listopadu

Nokia Game 2003 je desetidenní interaktivní multimediální soutěžní hra, která předpokládá splnění řady zapeklitých úkolů a hraní rolí po jednotlivých tazích a obsahuje také akční prvky arkádového typu. Cílem hry je pomoci její hlavní protagonistce osmnáctileté "mobilní reportérce" Flo porazit zločinný klan AnyOne.

19. listopadu začnou hráči soutěžit ve hře Nokia Game 2003, což je desetidenní interaktivní multimediální soutěžní hra, která předpokládá splnění řady zapeklitých úkolů a hraní rolí po jednotlivých tazích a obsahuje také akční prvky arkádového typu. V loňském roce zaznamenala hra Nokia Game rekordní počet hráčů - více než jeden milion. Registrace do hry Nokia Game 2003 již začala a kapacita byla rozšířena tak, aby se jí mohlo zúčastnit více lidí než dříve. Hlavní vítězové z každé zúčastněné země obdrží jako cenu mobilní herní konzoli Nokia N-Gage.

Cílem hry je pomoci její hlavní protagonistce osmnáctileté "mobilní reportérce" Flo porazit zločinný klan AnyOne. I když hru Nokia Game 2003 je možné hrát samostatně, hráčům se přesto doporučuje, aby si vytvořili svůj vlastní "klan", t.j. tým až pěti spoluhráčů, který by si to rozdal s klanem AnyOne. Jedná se o rozhodující bitvu mezi mobilním dobrem a zlem, v níž jde o budoucnost hraní mobilních her.

Na začátku podzimu měli horliví mobilní hráči příležitost stáhnout si program Nokia Game do svých herních konzolí Nokia N-Gage nebo telefonů Nokia 3650 a vypilovat své herní umění. To hráčům také umožňuje využít mobilní online prvky letošní hry k odesílání svých nejlepších výsledků na veřejný server, stahování "duchů" a prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth či mobilních sítí i k soutěžení s ostatními hráči. I když tento program je nezávislý na internetové části hry Nokia Game 2003, hráči mají možnost seznámit se s Flo a procvičit se ve svých herních dovednostech.

"Hra Nokia Game 2003 otvírá prostor novému světu online hraní svou napínavou dějovou linií a zajímavými prvky, kterými jsou tahové hry a možnost přímo soupeřit s jinými hráči z mnoha různých zemí," říká viceprezident divize Marketing Services společnosti Nokia Mobile Phones Pekka Rantala. "Soutěžící budou letos získávat body za rychlost a hbitost ve sjezdech na čas a při řešení problémů, ale budou také odměňováni za to, že se budou spojovat s jinými hráči a realizovat strategii několikačlenného týmu hráčů."

Hráče, kteří mají zájem zúčastnit se hry Nokia Game 2003, vyzýváme, aby se zaregistrovali na stránkách www.NokiaGame.com.

I když oficiálně bude soutěž zahájena až 19. listopadu, hráči mohou začít pilovat své umění a seznámit se se způsobem hraní hry Nokia Game 2003 již nyní. Zájemci by se měli zaregistrovat co nejdříve, aby předešli případnému zklamání, a mohou k účasti v soutěži vyzvat také své přátele.

Nokia

Článek ze dne 14. listopadu 2003 - pátek