logo itpoint.cz

INFO BOX - bonus od Contactelu vnáší jasno do hovorů

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, nabízí speciální bonus novým zákazníkům služby Contactel Duo - zařízení INFO BOX, které podstatně rozšiřuje funkce a možnosti použití standardního telefonního přístroje ...

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, nabízí speciální bonus novým zákazníkům služby Contactel Duo - zařízení INFO BOX, které podstatně rozšiřuje funkce a možnosti použití standardního telefonního přístroje.

Všichni zákazníci, kteří do 30. září 2003 podepíší s Contactelem smlouvu na hlasovou službu Contactel Duo a předloží telefonní účet od konkurenčního operátora v minimální výši 1500 Kč, získají zdarma INFO BOX. Tato "krabička" v hodnotě 500 Kč, určená pro provoz na pevné telefonní lince, umožňuje mimo jiné zobrazení čísla a jména volajícího, obsahuje registr odchozích, příchozích a zmeškaných hovorů a telefonní seznam.

Služba Contactel Duo založená na pevné volbě operátora umožňuje zákazníkům podstatně snížit náklady na místní, meziměstské a mezinárodní hovory i na volání do mobilních sítí. Mezi další výhody služby Contactel Duo patří účtování hovorů mezi Prahou a Středočeským krajem podle místního tarifu, 10% sleva na volání do preferované země, objemové slevy v závislosti na výši měsíčního účtu a okamžitý přístup k podrobnému účtu přes internet.

Společnost Contactel byla založena v roce 1999 jako společný podnik ČESKÝCH RADIOKOMUNIKACÍ, a.s. a Tele Danmark A/S. Cílem společnosti Contactel je stát se vysoce kvalitním a vyhledávaným telekomunikačním provozovatelem. Contactel nabízí plné portfolio internetových, datových a hlasových služeb a s postupnou liberalizací dále rozšiřuje svoji nabídku.

Od června 2000 je Contactel členem prestižní evropské asociace European Foundation for Quality Management. Od října 2001 je kvalita jeho práce mezinárodně certifikována podle ISO 9001:2000.

Kompletní výpis funkcí zařízení INFO BOX :

Contactel

Článek ze dne 3. září 2003 - středa