logo itpoint.cz

Informace o telefonních číslech z linky 1180 e-mailem

Zaslání telefonního čísla e-mailem a rovněž službu Spojení hovoru na vybrané číslo nabízí linka 1180 nonstop. K uskutečnění hovoru tak zákazníkovi postačí jediné zavolání. Vyhledané telefonní číslo si přitom nemusí složitě zapisovat, jednoduše se na něj nechá přepojit. V průběhu hovoru mu je pak právě toto číslo doručeno do jeho e-mailové schránky ...

Možnost poslat vyhledané číslo elektronickou poštou nabízí nyní Český Telecom na lince "1180 - Informace o telefonních číslech". Nová služba je zdarma.

Za rozšíření služby informační linky 1180 zákazník nic neplatí. Stejně jako doposud hradí pouze standardní hovor s operátorem (5,50 Kč/min., od druhé minuty účtováno po vteřinách). I nadále se na vyhledané číslo může nechat přímo přepojit. Při hovoru do pěti minut (většina hovorů) je navíc telefonování prostřednictvím služby 1180 nejlevnější volání zprostředkované operátorem v České republice. Od zavedení služby v květnu loňského roku této možnosti využilo celkem více jak 14 milionů zákazníků.

S novou funkcí služby "1180 – Informace o telefonních číslech" je telefonování pohodlnější. Zaslání telefonního čísla e-mailem a rovněž službu Spojení hovoru na vybrané číslo nabízí linka 1180 nonstop. K uskutečnění hovoru tak zákazníkovi postačí jediné zavolání. Vyhledané telefonní číslo si přitom nemusí složitě zapisovat, jednoduše se na něj nechá přepojit. V průběhu hovoru mu je pak právě toto číslo doručeno do jeho e-mailové schránky.

Český Telecom

Článek ze dne 1. července 2003 - úterý