logo itpoint.cz

Intel založil komunikační skupinu

Společnost Intel oznámila sloučení aktivit v oblasti komunikací do jediné organizace - Intel Communications Group ...

Společnost Intel oznámila sloučení aktivit v oblasti komunikací do jediné organizace - Intel Communications Group (ICG).

Snahy společnosti Intel v oblasti komunikací - vytvořit komunikační infrastrukturu pro segment mobilních telefonů a kapesních počítačů - byly rozděleny mezi organizace ICG a Wireless Communications and Computing Group (WCCG). V čele nové divize bude stát Sean Maloney, výkonný viceprezident společnosti Intel a generální ředitel ICG.

Společnost Intel dále oznámila, že Ron Smith, senior viceprezident společnosti Intel a generální ředitel Intel WCCG, odchází počátkem příštího roku do důchodu.

"Prostřednictvím našich produktů budeme i nadále plně podporovat konvergenci výpočetních a komunikačních technologií, přičemž jako nejaktuálnější vidíme sbližování lokálních bezdrátových sítí a mobilních technologií," řekl Craig Barrett, CEO společnosti Intel. "Díky konsolidaci zpřesníme v této strategicky významné oblasti plánování nových produktů a prohloubíme kontakty se zákazníky."

Intel

Článek ze dne 15. prosince 2003 - pondělí