Internet za paušál snad už brzy

Contactel požádal Český Telecom o zahájení pilotního projektu, který by měl otestovat model paušálního zpoplatnění přístupu k internetu. Contactel tak učinil na základě iniciativy řídícího výboru Fóra pro internet a odsouhlasených pracovních dokumentů připravených v rámci Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí.

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, v pondělí požádal Český Telecom o zahájení pilotního projektu, který by měl otestovat model paušálního zpoplatnění přístupu k internetu. Contactel tak učinil na základě iniciativy řídícího výboru Fóra pro internet a odsouhlasených pracovních dokumentů připravených v rámci Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí.

"Výsledky práce Fóra pro internet představují dobrý základ pro zavedení přístupu k internetu za měsíční paušál. Nyní je však potřeba učinit i kroky další, to znamená co nejdříve nabídnout tento model zákazníkům," říká Michal Čupa, generální ředitel Contactelu. "Věříme, že se nám spolu s Českým Telecomem podaří v rámci pilotního projektu úspěšně ověřit nový model, abychom našim zákazníkům mohli již v prvním čtvrtletí příštího roku nabídnout kvalitní připojení za měsíční paušál."

Vytáčený přístup k internetu stále zůstává nejvyužívanějším způsobem připojení a Contactel proto považuje zavedení nových cenových modelů za mimořádně důležité. Věříme, že tyto modely budou impulsem k dalšímu rozvoji internetu, který se tak stane pro zákazníky daleko atraktivnějším. Contactel předpokládá, že zavedení měsíčního paušálu přispěje k tomu, že v roce 2006 penetrace internetu v ČR, která činí 17 %, dosáhne úrovně v Evropské unie (40 %).

Contactel

Článek ze dne 2. října 2003 - čtvrtek

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Moderní trendy a zapojení ICT technologi...

Ještě dokonalejší vzdálená správa koncov...

Benefice ArtForum ICZ pomáhá projektu Mů...

V INVENTI pracuje 25 procent žen - dvojn...

SAS Visual Analytics v cloudu za zvýhodn...

Prestižní evropská cena za rozvoj cloudo...

RAD Studio 10.2 s podporou Linuxu

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 ...

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...