logo itpoint.cz

Internet.seznam.cz - změna přístupového telefonního čísla a anonymní přístup

Ve snaze vyjít vstříc uživatelům, kteří se chtějí jednoduše a rychle připojit k internetu pomocí telefonní linky, nabízí portál Seznam.cz anonymní telefonické připojení k internetu. Současně se zavedením anonymního připojení došlo i ke změně telefonního čísla používaného pro telefonické připojení prostřednictvím portálu Seznam.cz ...

Ve snaze vyjít vstříc uživatelům, kteří se chtějí jednoduše a rychle připojit k internetu pomocí telefonní linky, nabízí portál Seznam.cz anonymní telefonické připojení k internetu ( pozn. redakce - od prosince 2002 - viz. http://www.telefonie.cz/zprava.asp?id=2456 ).

Tento způsob připojení k internetu nevyžaduje při přihlášení zadání osobního uživatelského jména ani hesla a namísto obou položek stačí vyplnit slovo seznam. Nové připojení uživatelům zajistí větší soukromí při práci s internetem.

Současně se zavedením anonymního připojení došlo i ke změně telefonního čísla používaného pro telefonické připojení prostřednictvím portálu Seznam.cz. Nové telefonní číslo je 971 101 200.

Změnu nastavení svého připojení k internetu mohou uživatelé provést buď sami manuálně nebo automaticky pouhým stisknutím jediného tlačítka na internetové adrese http://internet.seznam.cz.

Seznam

Článek ze dne 11. září 2003 - čtvrtek