logo itpoint.cz

Jak to bude s ADSL, reklamace telekomunikačních služeb atd. - to byly otázky pro předsedu ČTÚ

Problematika telekomunikací je velmi žhavým tématem. Předseda ČTÚ úřadu Ing. David Stádník se proto stal hostem úterního chatu na serveru Sdružení obrany spotřebitelů České republiky a odpovídal na otázky spojené s připojením k internetu prostřednictvím telefonní linky či ADSL, jak je to s linkami se zvýšenou tarifikací a třeba i s reklamací cen telekomunikačních služeb ...

Problematika telekomunikací je velmi žhavým tématem. Předseda ČTÚ úřadu Ing. David Stádník se proto stal hostem úterního chatu na serveru Sdružení obrany spotřebitelů České republiky.

Otázky připojení k internetu prostřednictvím telefonní linky či ADSL, linky se zvýšenou tarifikací i třeba reklamace cen telekomunikačních služeb, to jsou všechno problémy, se kterými se spotřebitelé masově obracejí na Sdružení obrany spotřebitelů České republiky (SOS). Proto se otázka telekomunikací a dozorových pravomocí v nich stala tématem tohoto chatu.

Sdružení obrany spotřebitelů pravidelně pro své chaty vyhledává témata, která spotřebitele podle signálů SOS zajímají a zve si jako hosty odpovědné pracovníky, kteří mohou dát zasvěcenou odpověď na otázky účastníků internetové besedy.

Spotřebitelé mohou své další náměty na hosty, kterých by se chtěli dotazovat, zasílat na chat@spotrebitele.info.

Záznam chatu ZDE (obsahuje i zpětně dodané odpovědi na dotazy účastníků, které se v době chatu nepodařilo zodpovědět).

SOS

Článek ze dne 18. září 2003 - čtvrtek