logo itpoint.cz

Jarní partnerská konference 2N Telekomunikace v duchu ADSL

Na tradiční "Jarní partnerské konferenci", kterou společnost pořádá 27. a 28. května, budou představeny nové produkty z vývoje 2N a dalších firem. Hlavním tématem budou širokopásmové služby ADSL a nabídka bezpečného a smysluplného využívání ADSL pro potřeby malých a středních firem v podobě akčních balíčků ADSL Plus ...

2N Telekomunikace na své "Jarní partnerské konferenci" představí řadu řešení, určených pro společné využití se širokopásmovými službami ADSL. Levné a dostatečně rychlé připojení firem k datovým sítím a Internetu přináší do komunikačního světa novou příležitost. Vytváří pro výrobce nové možnosti konvergentních produktů, prodejcům otvírá nové obchodní prostory a zákazníkům dává na výběr ze škály moderních komunikačních služeb.

Zákazníci, zejména z řad firemní klientely tak získají řadu nových vysoce účinných nástrojů pro kontakt a práci se svými zákazníky. IT firmy, pro které je konference zejména určena, jim mohou nabídnout moderní výkonná řešení, která jim dávají konkurenční výhodu. V řadě případů rovněž mohou technologie 2N implementovat do svých produktů a vytvářet díky tomu nová konvergentní řešení.

Na tradiční "Jarní partnerské konferenci", kterou 2N TELEKOMUNIKACE pořádá 27. a 28. května, budou představeny nové produkty z vývoje 2N a dalších firem. Hlavním tématem budou širokopásmové služby ADSL a nabídka bezpečného a smysluplného využívání ADSL pro potřeby malých a středních firem v podobě akčních balíčků ADSL Plus společnosti 2N. Dále budou prezentovány nové způsoby ukončení Zelených linek v kontaktním centru s obsluhou VoiceMail a IVR služeb.

Odborníci z oboru poskytovatelů internetových služeb budou mít možnost důkladně se seznámit se službou WebToCall pro zvýšení tržeb z e-obchodu a www prezentací. V rámci konference budou představeny také aktuální obchodní modely a ceny.

Dalším inovovaným projektem je XAPI Open, vývojová platforma pro ovládání a řízení komunikačních zařízení ATEUS. Systém ovládání telefonních služeb softwarovými aplikacemi je nyní dostupný volně k využívání pro IT firmy. V programu konference představí svá řešení také společnosti Nextra, Český Telecom, Q.gir a další.

Program konference obsahuje řadu možností pro interaktivní zapojení účastníků. V pracovních a diskusních skupinách si mohou prezentované produkty vyzkoušet v reálném provozu a s odborníky z přítomných firem řešit své dotazy a náměty.

2N Telekomunikace

Článek ze dne 6. května 2003 - úterý