Je vaše platební karta bezpečná

Problematika platebních karet, jejich bezpečnosti, možnosti používání i při obchodování po internetu spotřebitele velmi zajímá. Proto se Sdružení obrany spotřebitelů České republiky rozhodlo uspořádat ve středu 22. října od 14 do 15 hodin na svých internetových stránkách další chat právě na toto téma.

Problematika platebních karet, jejich bezpečnosti, možnosti používání i při obchodování po internetu spotřebitele velmi zajímá. Proto se Sdružení obrany spotřebitelů České republiky rozhodlo uspořádat ve středu 22. října od 14 do 15 hodin na svých internetových stránkách www.spotrebitele.info další chat právě na toto téma.

Platební karty jsou stále rozšířenější a čeští spotřebitelé si je zvykají stále více používat. Nicméně i když se z platební karty stala v podstatě druhá peněženka, existuje kolem jejího použití ještě dost nejasností, na které spotřebitelé hledají odpověď.

I když základní funkce nabízejí všechny platební karty, některé jejich rozšířené služby se významně liší, podobně jako poplatky za jejich vedení. Takže při rozhodování, kterou zvolit se vyplatí uskutečnit volbu na základě úplných informací. Na co si dát zejména pozor - na to budou mít spotřebitelé možnost zeptat se hostů chatu na www.spotrebitele.info ve středu 22. října od 14 do 15 hodin.

Hosty chatu na internetovém serveru Sdružení obrany spotřebitelů www.spotrebitele.info budou Ing. Roman Kotlán, předseda Sdružení pro bankovní karty a Ing. Milan Zátka, výkonný ředitel Kanceláře SBK.

Sdružení obrany spotřebitelů pravidelně pro své chaty vyhledává témata, která spotřebitele podle signálů SOS zajímají a zve si jako hosty odpovědné pracovníky, kteří mohou dát zasvěcenou odpověď na otázky účastníků internetové besedy. Spotřebitelé mohou své další náměty na hosty, kterých by se chtěli dotazovat, zasílat na chat@spotrebitele.info.

SOS

Článek ze dne 21. října 2003 - úterý

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...