Kapsch CarrierCom AG dostala od Hewlett - Packard cenu Partner roku 2003

Úspěch partnerství mezi oběma společnostmi je založen na schopnosti firmy Kapsch CarrierCom AG vytvářet nové produkty na platformě HP Open Call od firmy Hewlett-Packard. Kapsch CarrierCom AG přináší nové služby a produkty na platformu Open Call od HP bez nutnosti přerušení provozu, její řešení se snadno implementují do firemních IT systémů ...

Na letošní výstavě "HP Software Universe" dostala společnost Kapsch CarrierCom AG od firmy HP cenu "Partner roku 2003". Společnost Kapsch CarrierCom AG tuto cenu získala za úspěšné partnerství s firmou HP.

Úspěch partnerství mezi oběma společnostmi je založen na schopnosti firmy Kapsch CarrierCom AG vytvářet nové produkty na platformě HP Open Call od firmy Hewlett-Packard. Díky spolupráci s HP získala společnost Kapsch CarrierCom AG významnou zakázku pro mezinárodního poskytovatele komunikačních služeb.

Společnost Kapsch CarrierCom AG vyvinula na platformě Open Call od HP pestrou paletu komunikačních služeb nové generace. Nové aplikace společnosti Kapsch CarrierCom AG založené na platformě Open Call od HP umožňují rychlé zavádění nových datových a hlasových komunikačních služeb pro drátovou a bezdrátovou telekomunikaci.

Kapsch CarrierCom AG přináší nové služby a produkty na platformu Open Call od HP bez nutnosti přerušení provozu. Řešení vyvíjená firmou Kapsch CarrierCom AG se snadno implementují do firemních IT systémů. Za provozu tak lze provést implementaci služeb řady Intelligent Network na platformu HP Open Call, nahrát nová data a zajistit plně automatické zálohování dat.

Řada služeb Intelligent Network obsahuje služby pro pevné a bezdrátové sítě, jako například VPN (virtuální privátní sítě), služby přenosnosti telefonního čísla, telefonického hlasování či převodu telefonního čísla (služby Freephone a Premium Rate).

HP je předním poskytovatelem technologií a řešení pro koncové uživatele, obchodní sféru i vládní organizace. Firma nabízí periferie k počítačům, síťová přístupová zařízení, tiskárny a další zařízení pro tisk a zpracování obrazu pro koncové zákazníky a malé a střední podniky. Za poslední čtyři čtvrtletí HP utržila více než 71,3 miliard dolarů.

Kapsch CarrierCom AG je členem skupiny Kapsch Group. Firma je průkopníkem na poli moderních komunikačních řešení pro mobilní, pozemní a datové sítě. Firma se rovněž zabývá optickými přenosovými systémy, radiovými systémy, systémy pro přenos jazyků přes datové sítě, komunikačními systémy pro GSM/GPRS/UMTS sítě a datovými technologiemi pro ATM, Frame Relay či IP. Firma Kapsch CarrierCom nabízí kompletní balíček komunikačních služeb, včetně poradenství, návrhu, realizace, údržby a správy datových a telekomunikačních sítí.

Kapsch CarrierCom AG

Článek ze dne 20. listopadu 2003 - čtvrtek

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...