Karneval od září zprovoznil dalších 55 000 připojení vysokorychlostního internetu

Karneval od září zprovoznil dalších 55 tisíc zásuvek vysokorychlostního internetu. Internet TURBO 600/150 kbps je tak od září nově dostupný v 25 tisíci zásuvkách v Brně, 10 tisíci v Ostravě a nyní 20 tisíci v Mostě. Karneval v těchto městech postupně zprovozní ještě dalších 35 tisíc zásuvek. Dohromady s nově vybudovanými zásuvkami tak bude na přelomu roku vysokorychlostní internet od Karnevalu dostupný ve více než 180 tisíci domácnostech.

Karneval od září zprovoznil dalších 55 tisíc zásuvek vysokorychlostního internetu. Internet TURBO 600/150 kbps je tak od září nově dostupný v 25 tisíci zásuvkách v Brně, 10 tisíci v Ostravě a nyní 20 tisíci v Mostě. Karneval v těchto městech postupně zprovozní ještě dalších 35 tisíc zásuvek. Dohromady s nově vybudovanými zásuvkami tak bude na přelomu roku vysokorychlostní internet od Karnevalu dostupný ve více než 180 tisíci domácnostech. Karneval má nyní na 270 tisíc zákazníků kabelové televize, celkový počet domácností připojených ke společné síti dosáhl 500 tisíc. Společnost tak nabízí své služby zhruba 1,2 milionu obyvatel České republiky.

"Na přelomu roku 2003 se na vysokorychlostní internet Karnevalu bude moci připojit na 180 tisíc domácností. Náš harmonogram se nám daří dodržet. Zaznamenáváme také čtvrtroční 22 procentní nárůst zákazníků internetu," řekl Dušan Jelínek, obchodní a marketingový ředitel Karneval Media.

Na 90 procent uživatelů internetu využívá i programovou nabídku KOMPLET. "Spojení programové nabídky a vysokorychlostního internetu je úspěšné. Karneval nabízí proto i speciální balíček internet/televize, na kterém zákazník měsíčně ušetří 200 korun," dodal Dušan Jelínek.

Vzhledem k nedořešené problematice ADSL vidí Karneval v rozvoji vysokorychlostního internetu velký potenciál. "Nabízíme nejvyšší rychlost za nejnižší cenu v porovnání se všemi tuzemskými poskytovateli vysokorychlostního internetu. Těm kteří nemají počítač navíc nabízíme se slevou multimediální počítač do 10 tisíc s DPH. Rychlý internet může mít nyní opravdu každý, padají poslední bariéry," uzavřel Dušan Jelínek, obchodní a marketingový ředitel Karneval Media.

Základní cena vysokorychlostního internetu TURBO je 999 Kč, a to v kombinaci s nabídkou kabelové televize KOMPLET, která obsahuje 40 televizních programů a stojí 449 Kč. V nabídce je také tarif bez programů kabelové televize za 1 199 Kč. Zákazníci s nabídkou KOMPLET tak na balíčku internet/televize ušetří 200 Kč měsíčně.

Rychlost 600/150 kbps představuje více než desetkrát rychlejší připojení ve srovnání s telefonní linkou. Garantovaná rychlost 600/150 kbps bez problémů umožňuje sledovat video, poslouchat stovky on-line rozhlasových stanic, hrát síťové hry či stahovat velké objemy dat vysokou rychlostí. Za měsíční paušál budou mít mostečtí a litvínovští zákaznici Karnevalu neomezený přístup na internet každý den bez ohledu na denní dobu na rozdíl od připojení přes telefonní linku. Na rozdíl od ADSL jsou deklarované rychlosti vysokorychlostního internetu sítě Karneval garantované. To znamená, že rychlost se nesnižuje ani s rostoucím počtem zákazníků.

Karneval

Článek ze dne 27. listopadu 2003 - čtvrtek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Moderní trendy a zapojení ICT technologi...

Ještě dokonalejší vzdálená správa koncov...

Benefice ArtForum ICZ pomáhá projektu Mů...

V INVENTI pracuje 25 procent žen - dvojn...

SAS Visual Analytics v cloudu za zvýhodn...

Prestižní evropská cena za rozvoj cloudo...

RAD Studio 10.2 s podporou Linuxu

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 ...

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...