logo itpoint.cz

Kerio Technologies představuje řešení pro firemní komunikaci s podporou Voice over IP

Kerio Technologies - výrobce světově úspěšného firewallu WinRoute, uvádí na trh nové produkty pro firemní komunikaci s podporou Voice over IP (VoIP). Technologie VoIP je moderní alternativa ke klasickým telefonním službám. Základem je přenos digitalizovaného hlasu po datových sítích, což vede ke značné finanční úspoře. Produktová řada obsahuje Kerio VoiceMail, Kerio Gatekeeper a Kerio SoftPhone.

Společnost Kerio Technologies, výrobce světově úspěšného firewallu WinRoute, uvádí na trh nové produkty pro firemní komunikaci s podporou Voice over IP (VoIP). Technologie VoIP je moderní alternativa ke klasickým telefonním službám.

Základem je přenos digitalizovaného hlasu po datových sítích, což vede ke značné finanční úspoře. Produktová řada obsahuje Kerio VoiceMail, Kerio Gatekeeper a Kerio SoftPhone.

Kerio VoiceMail je inteligentní záznamník telefonních hovorů s podporou "Unified Messagingu" a technologie Text-to-speech. Tento systém hlasové pošty spolupracuje s poštovními servery (např. MS Exchange, Lotus Notes, Kerio Mailserver atd.) a je produktem pro jednotný přístup k hlasovým a e-mailovým zprávám.

Pomocí technologie Text-to-speech (hlasový syntetizér) umožňuje přečtení e-mailové zprávy do sluchátka Vašeho telefonu. Kerio VoiceMail je jediným produktem v České republice, který můžete integrovat se stávající pobočkovou ústřednou a také propojit s produkty z oblasti VoIP pomocí protokolů Cisco SCCP, SIP, H.323.

Praktickým přínosem pro společnosti, které chtějí provozovat konvergentní síť, je sjednocení systému hlasové poštypro pobočkovou ústřednu a systémy postavené na VoIP. Nákup jednotného systému Hlasové pošty vede k nemalé finanční úspoře.

Dále Kerio VoiceMail poskytuje běžné funkce klasického záznamníku telefonních hovorů, které jsou obvyklé u konkurenčních systémů. Jedná se např. o upozornění na novou zprávu, nahrání a změnu úvodní zprávy, nastavení a změnu přístupového kódu (PIN), vzdálenou administrace atd.

Kerio Gatekeeper je softwarová telefonní ústředna postavená na technologii VoIP. Kerio Gatekeeper podporuje protokol H.323 a tím je snadno slučitelný se stávajícím řešením VoIP. Dále je možné Kerio Gatekeeper propojit s běžnou pobočkovou ústřednou pomocí bran s podporou ISDN protokolu. Kerio Gatekeeper je řešení pro podnikovou komunikaci pracující s technologií VoIP a dále pro společnosti s více pobočkami, kde při spojení poboček pomocí VoIP dochází k finančním úsporám za telekomunikační poplatky.

Kerio Gatekeeper nabízí služby známé z běžných telefonních ústředen v ekonomicky řešeném kompaktním softwarovém balíku.

Kerio SoftPhone je plnohodnotným softwarovým telefonem s nímž lze uskutečnit telefonní hovory po datových síti VoIP nebo ISDN. Kerio SoftPhone je ideálním řešením pro Call Centra a zároveň jedinečnou volbou pro podnikatele pracující z domova či na cestách. Kerio SoftPhone plně využívá veškerých výhod PC a přináší navíc funkce klasického hardwarového telefonu. Díky plné podpoře moderních komunikačních protokolů H.323, SIP a Cisco SCCP, je možné Kerio Soft-Phone snadno integrovat do nejrůznějších prostředí.

Veškeré produkty si lze stáhnout z internetových stránek společnosti a před samotným nákupem zdarma vyzkoušet. Po dobu 30. dnů si tak můžete ověřit vysokou kvalitu a spolehlivost všech produktů bez funkčních omezení.

Kerio Technologies byla založena v roce 2001 vývojovým týmem úspěšné produktové řady WinRoute a od počátku se specializuje na produkty pro malé, střední i velké společnosti. Obchodní zastoupení firmy je v USA, Velké Británií a České republice.

Kerio Technologies

Článek ze dne 26. března 2003 - středa