logo itpoint.cz

LeasePlan ČR zákazníkem Contactelu

Contactel připravil pro LeasePlan ČR řešení Business Connect. Jedná se o komplexní, modulární řešení hlasových, internetových a datových služeb, které zákazníkovi umožňuje využívat jejich libovolnou kombinaci prostřednictvím jedné linky.

Společnost LeasePlan ČR, přední poskytovatel operativního leasingu v České republice, se rozhodla využívat služby Contactelu, vedoucího provozovatele telekomunikačních služeb a řešení.

Contactel připravil pro LeasePlan ČR řešení Business Connect. Jedná se o komplexní, modulární řešení hlasových, internetových a datových služeb, které zákazníkovi umožňuje využívat jejich libovolnou kombinaci prostřednictvím jedné linky. Právě díky modulárnosti služby je Contactel schopen maximálně vyjít vstříc zákazníkovým požadavkům a nabídnout řešení šité na míru.

"V rámci operativního leasingu provozujeme a spravujeme více než 9000 vozidel. Naši nároční klienti vyžadují prvotřídní péči, což přináší potřebu spolehlivé a rychlé komunikace," říká Martin Mitterwald, obchodní ředitel společnosti LeasePlan ČR Protože naším cílem je klientům tuto prvotřídní péči poskytnout, samozřejmě i my jsme hledali to nejlepší komunikační řešení. A Contactel nám jej poskytl."

"Vážíme si skutečnosti, že nám a našim službám dala důvěru společnost LeasePlan ČR, která je leaderem na prestižním trhu operativního leasingu," uvedl Bohumil Mazač, Business Services Director společnosti Contactel.

 www.contactel.cz

Článek ze dne 29. ledna 2003 - středa