logo itpoint.cz

Levnější ADSL Vám nepřinese ani Ježíšek

Contactel přichází na trh se svým vánočním dárkem - až do 24. 12. 2003 můžete získat samoinstalační balíček ADSL Contact s modemem za pouhou 1 Kč. Po zaplacení aktivace získáte časově neomezené připojení bez dodatečných poplatků za objem přenesených dat, rychlý přístup k internetu, možnost současného využívání telefonní linky i pro volání, fax a dále e-mailovou schránku a prostor pro umístění svých webových stránek.

Contactel, vedoucí provozovatel telekomunikačních služeb a řešení, přichází na trh se svým vánočním dárkem - až do 24. 12. 2003 můžete získat samoinstalační balíček ADSL Contact s modemem za pouhou 1 Kč.

Po zaplacení aktivace získáte časově neomezené připojení bez dodatečných poplatků za objem přenesených dat, rychlý přístup k internetu, možnost současného využívání telefonní linky i pro volání, fax a dále e-mailovou schránku a prostor pro umístění svých webových stránek. Zákazníci, kteří zvolí službu ADSL Contact, ušetří nejen na modemu, ale i na měsíčním paušálu. Contactel totiž před pár dny představil první ADSL, které se pohybuje pod magickou hranicí 1000 Kč včetně DPH (a to i po zvýšení DPH na 22 % od 1.1.2004).

Obchodní ředitel Contactelu Bohumil Mazač tuto službu komentuje : "Naší prioritou je kvalita a spokojenost zákazníků. Vánoční akce není ani první, ani poslední, kterou chceme trh obohatit. Na další zajímavé nabídky se zákazníci mohou těšit hned počátkem příštího roku."

Samoinstalační sady mohou zákazníci zakoupit v sítích obchodních partnerů Makro, Setos, ISC, v internetovém obchodu @Mall a rovněž na dobírku prostřednictvím internetových stránek.

Pokud uvažujete o připojení typu ADSL, proč ne o Vánocích ? Udělejte si radost s Contactelem !

Contactel

Článek ze dne 5. prosince 2003 - pátek