logo itpoint.cz

Mají vaše telekomunikační služby rychlost Letu čmeláka

Chcete se odlišit od konkurence v boji o zákazníka ? Dopřejte mu nejen své skvělé služby, ale i 45-ti minutový nářez perfektní muziky pro dobrou náladu a osvěžení ducha ...

PRAŽSKÉ STRUNNÉ DUO - Saša Večtomov - violončelo & Vladimír Večtomov - kytara - SLAVNÉ PŘÍDAVKY - světoznámé melodie v úpravě pro kytaru a violončelo.

Dovolujeme si touto cestou oslovit telekomunikační společnost, která má zájem osvěžit hudbou svou marketingovou činnost v procesu "boje o zákazníka", nebo udělat radost už tomu svému spokojenému.

A co je k tomu třeba udělat ?

Je to jednoduché - staňte se sponzorem vydání hudebního nosiče CD, který zaujme čelní postavení mezi ostatními nástroji firemní prezentace, a co navíc - odlišíte se od vaší konkurence.

Konkrétně se jedná o produkci světově uznávaných interpretů, pánů Saši a Vladimíra Večtomovových, kteří mimo jiné v sestavě Pražského strunného dua představují skladby upravené pro violončelo a kytaru.

Soubor titulů na CD zahrnuje všeobecně známé a věčně zelené kousky světových autorů, které se hrají jako přídavky po vlastním koncertu - jsou to ty pověstné třešínky na dortu.

Originál studiové nahrávky v digitalní podobě je již připraven k dalšímu použití podle Vašich představ. Vlastni hudební záznam ve formátu CDA zabírá celkem cca 426 MB a tak tedy zbývá ještě dost místa pro firemní využití ...

Dopřejte svým stávajícím, či potencionálním zákazníkům nejen své skvělé služby, ale i 45-ti minutový nářez perfektní muziky pro dobrou náladu a osvěžení ducha.

Článek ze dne 11. dubna 2003 - pátek