logo itpoint.cz

Marketingová ředitelka společnosti VocalTec pro Evropu a Severní i Jižní Ameriku dnes přednáší v Praze

Ingrid Simunicová PhD. - specialistka ze společnosti VocalTec se na dnešním osmém mezinárodním setkání telekomunikačních expertů v Praze zaměří na služby v oblasti paketové telefonie v zemích střední a východní Evropy. VocalTec Communications Ltd. je přední firmou v oblasti poskytování řešení paketové telefonie pro telekomunikační firmy ...

Specialistka ze společnosti VocalTec se na dnešním osmém mezinárodním setkání telekomunikačních expertů v Praze zaměří na služby v oblasti paketové telefonie v zemích střední a východní Evropy.

Společnost VocalTec Communications Ltd., přední firma v oblasti poskytování řešení paketové telefonie pro telekomunikační firmy oznámila, že Ingrid Simunicová PhD., marketingová ředitelka společnosti VocalTec pro Evropu a Severní i Jižní Ameriku, bude jedním z přednášejících na osmém mezinárodním setkání nezávislých telekomunikačních odborníků.

Tato konference, která je letos pořádána v Praze ve dnech 21. a 22. května 2003, je zaměřena na telekomunikační trh v zemích střední a východní Evropy. Simunicová bude přednášet o nových obchodních možnostech pro telekomunikační firmy, které mají zájem o zavedení služeb paketové telefonie na rozvíjejících se telekomunikačních trzích v zemích střední a východní Evropy.

Simunicová rovněž poskytne podrobné informace o společném řešení společností VocalTec a International Carrier Sales and Solutions (ICSS), která je divizí firmy T-Systems. Toto řešení nabízí celou řadu služeb, jako například VoIP v rámci virtuálních privátních sítí, IP Centrex či služby v oblasti volání pomocí telefonních karet. Všechny služby jsou založeny na platformě Essentra(TM) od firmy Vocaltec.

Tato platforma vychází z architektury SIP (Serial Interface Protocol). Globální síť VoIP společnosti T-Systems - tzv. platforma Jules - využívá výhradně spínače od firmy VocalTec. Podle T-Systems vzrostl během uplynulého roku provoz na síti o 220 procent. Některé z firem připojených na platformu Jules potvrzují - díky výhodným sazbám, kvalitní síti a celosvětové dostupnosti sítě společnosti T-Systems - zvýšený provoz na svých sítích. Mezi tyto firmy patří například polská Netia a rumunský RomTelecom a S.N. Radiocomunicatii.

Platforma Essentra od firmy VocalTec je určena pro IP sítě s několika protokoly a poskytovateli služeb. Tato síť integruje národní i mezinárodní sítě přes systém H.323. Díky tomu mohou operátoři rozšiřovat své služby. Essentra nabízí přístupové brány na podporu přenosu signálu přes veřejné telefonní sítě (tzv. PSTN) a rychlého rozšiřování služeb v rámci sítí SIP.

Společnost VocalTec Communications Ltd. (VocalTec) je přední firmou v oblasti poskytování zařízení pro paketovou telefonii telekomunikačním firmám a poskytovatelům služeb. Firma je od roku 1995 průkopníkem na poli paketové telefonie a nabízí celou řadu produktů zajišťujících vysokou návratnost vložených investic. Mezi zákazníky firmy patří například China Telecom PTAs, T-Systems, Marconi Portugal, Communication Authority of Thailand (CAT) a Data Access India. Služby společnosti jsou k dispozici ve více než 130 zemích světa.

http://www.vocaltec.com
Ingrid Simunicová PhD
ingrids@vocaltec.com

Článek ze dne 21. května 2003 - středa