logo itpoint.cz

Memobox doručí zprávy na telefony ve všech sítích

Ve Vámi zadaný den a čas schránka zavolá na zvolené telefonní číslo v pevné i mobilní síti a přehraje "adresátovi" předem připravenou zprávu. Služba Doručení zprávy na telefon je účtována jako jeden telefonní hovor a zpoplatněna podle cenového programu, který zákazník využívá ...

O další funkci – "Doručení zprávy na telefon" rozšířil Český Telecom možnosti záznamové schránky Memobox. Ve Vámi zadaný den a čas schránka zavolá na zvolené telefonní číslo v pevné i mobilní síti a přehraje "adresátovi" předem připravenou zprávu. Takto načasovat mohou zákazníci například přání k narozeninám, připomenutí důležité události nebo schůzky.

Služba Doručení zprávy na telefon je účtována jako jeden telefonní hovor a zpoplatněna podle cenového programu, který zákazník využívá. Uživatelé Memoboxů mohou samozřejmě využívat i celou řadu dalších funkcí (samostatné schránky pro každého člena domácnosti, zpětné volání, upozorňování na zanechanou zprávu ve zvolenou dobu, přeposílání nahraných zpráv na e-mailovou adresu, buzení, příjem faxů, …). Každý si tak může svůj Memobox uzpůsobit vlastním potřebám.

Bližší informace lze získat na internetu - www.memobox.cz, na bezplatné lince Telefonického centra služeb 800 123 456 nebo ve značkových prodejnách Telepoint.

Český Telecom

Článek ze dne 4. listopadu 2003 - úterý