logo itpoint.cz

Minoritní akcionář Netla chce svolat valnou hromadu Českých radiokomunikací

Vzhledem k podstatným okolnostem, které nastaly po nedávné řádné valné hromadě Českých radiokomunikací, požaduje akcionář vysvětlení zejména ke ztrátě podílu ve společnosti Contactel, probíhající restrukturalizaci společnosti a "zvláštnímu" oznámení o možnosti dobrovolné nabídky převzetí týkající se akcií Českých radiokomunikací, společností BIVIDEON B.V.

Společnost NETLA MANAGEMENT LIMITED oznamuje svůj záměr požádat v nejbližších dnech o svolání mimořádné valné hromady společnosti České radiokomunikace, a.s.

Vzhledem k podstatným okolnostem, které nastaly po nedávné řádné valné hromadě Českých radiokomunikací, bychom rádi od představenstva společnosti České radiokomunikace obdrželi vysvětlení zejména ke ztrátě podílu ve společnosti Contactel, a.s., probíhající restrukturalizaci společnosti a "zvláštnímu" oznámení o možnosti dobrovolné nabídky převzetí týkající se akcií Českých radiokomunikací, společností BIVIDEON B.V.

V případě, že ostatní minoritní akcionáři Českých radiokomunikací mají zájem o doplnění tématických bodů připravované mimořádné valné hromady společnosti České radiokomunikace, je možné napsat nám svůj názor či stanovisko ZDE.

V případě učinění dobrovolné nabídky převzetí týkající se akcií Českých radiokomunikací společností BIVIDEON B.V. za cenu, která nebude dle našeho názoru odpovídat hodnotě akcií, bude NETLA MANAGEMENT LIMITED zvažovat učinění alternativní výhodnější dobrovolnou nabídku převzetí.

O svých záměrech bude NETLA MANAGEMENT LIMITED akcionáře včas informovat.

Netla Management Limited

Pozn. : Netla, v jejíž blízkosti se pohyboval bývalý šéf Motoinvestu Pavel Tykač, valnou hromadu již jednou svolala v loňském roce. Zástupci ČRa na ní 12 hodin odpovídali na dotazy akcionářů, které se týkaly zejména vytvoření dceřiné firmy na Kajmanských ostrovech, která získala opci na nákup podílu 39,2 % ČRa v mobilním operátoru RadioMobil.

Článek ze dne 11. června 2003 - středa