logo itpoint.cz

Mistrovství světa v hokeji od EtNetery opět na internetu

Společnost spustila pro Eurotel Praha internetovou prezentaci účasti českých hokejistů na mistrovství světa 2003 ve Finsku. Web nabídne především desítky exkluzivních článků z prostředí hokejového turnaje, možnost chatovat s českými hráči, rozsáhlou fotogalerii, přímé přenosy vybraných zápasů nebo soutěže o zajímavé ceny.

EtNetera, přední český dodavatel komplexních internetových řešení, spustila pro Eurotel Praha, spol. s r.o. internetovou prezentaci účasti českých hokejistů na mistrovství světa 2003 ve Finsku www.ceskyhokej.cz.

Web nabídne především desítky exkluzivních článků z prostředí hokejového turnaje, možnost chatovat s českými hráči, rozsáhlou fotogalerii, přímé přenosy vybraných zápasů nebo soutěže o zajímavé ceny.

Informační servis budou pravidelně zajišťovat a aktualizovat profesionální redaktoři ze serveru novinky.cz. Návštěvník na stránkách dále nalezne rozpis a výsledky všech utkání, aktuální tabulky v jednotlivých skupinách turnaje, anketu nebo sestavy mužstev.

"Již první dny po spuštění stránek ukázaly, že zájem o informace a služby na hokejovém webu bude ve srovnání s rokem minulým mnohonásobně větší. Proto jsme také již v předstihu provedli technická opatření zajišťující potřebnou výkonnost a dostupnost prezentace" uvedl Petr Jareš - Key Account Manager společnosti EtNetera.

Web je postaven na publikačním systému NetPublish vyvinutým společností EtNetera, který zajišťuje automatický import zpráv a editování dokumentů s možností okamžité publikace na internet.

EtNetera

Článek ze dne 25. dubna 2003 - pátek