logo itpoint.cz

Monitorování a střežení objektů pomocí videokamer s dálkovým přenosem obrazu na mobil jako MMS

Zlínská společnost MRP Informatics pravděpodobně jako první na světě přichází s propojením svých videosystémů s běžnými MMS mobilními telefony. V případě narušení hlídaného objektu jsou nyní schopny tyto videosystémy ve verzi 4.x okamžitě posílat obrázky s fotografiemi narušitele přímo na Váš MMS mobilní telefon ...

MRP si upevňuje své postavení mezi absolutní světovou špičkou v monitorovacích a střežících videosystémech s dálkovým přenosem obrazu. Pravděpodobně jako první na světě přichází s propojením svých videosystémů s běžnými MMS mobilními telefony!!! V případě narušení hlídaného objektu jsou nyní schopny tyto videosystémy ve verzi 4.x okamžitě posílat obrázky s fotografiemi narušitele přímo na Váš MMS mobilní telefon.

Osvědčený bezpečnostní systém, který ocení všichni majitelé firem, obchodů, rodinných domů a firmy zabezpečující ostrahu objektů. Základní možnosti systému :

Nově Video-server ve verzi 4.x umožňuje přes připojený GSM mobilní telefon posílat MMS zprávy s fotografiemi narušitele přímo na Váš běžný MMS mobilní telefon !

Serverové části MRP - Videa verze 3.x jsou schopny pracovat pod operačními systémy Windows 98SE/Me. Serverové části MRP - Videa verze 4.x jsou schopny pracovat pod operačními systémy Windows 2000/XP. Klientské části MRP - Videa verze 3.x a 4.x jsou schopny pracovat pod operačními systémy Windows 98SE/Me/2000/XP. Pro snímání objektů lze použít běžné CCD kamery. Kamery mohou být monochromatické i barevné. Do počítače Video - serveru je nutno vložit přídavné karty (jednu až tři) podle provedení videosystému. Tyto karty spolu s příslušným softwarem jsou předmětem naší dodávky.

MRP Informatics

Článek ze dne 18. listopadu 2003 - úterý