Monitorování a střežení objektů pomocí videokamer s dálkovým přenosem obrazu na mobil jako MMS

Zlínská společnost MRP Informatics pravděpodobně jako první na světě přichází s propojením svých videosystémů s běžnými MMS mobilními telefony. V případě narušení hlídaného objektu jsou nyní schopny tyto videosystémy ve verzi 4.x okamžitě posílat obrázky s fotografiemi narušitele přímo na Váš MMS mobilní telefon ...

MRP si upevňuje své postavení mezi absolutní světovou špičkou v monitorovacích a střežících videosystémech s dálkovým přenosem obrazu. Pravděpodobně jako první na světě přichází s propojením svých videosystémů s běžnými MMS mobilními telefony!!! V případě narušení hlídaného objektu jsou nyní schopny tyto videosystémy ve verzi 4.x okamžitě posílat obrázky s fotografiemi narušitele přímo na Váš MMS mobilní telefon.

Osvědčený bezpečnostní systém, který ocení všichni majitelé firem, obchodů, rodinných domů a firmy zabezpečující ostrahu objektů. Základní možnosti systému :

  • Pomocí Video - serveru postaveného na bázi PC můžete monitorovat jeden až šestnáct objektů a snímky z daných objektů ukládat na harddisk. Systém podporuje kapacitní prostor až do 200 GB, čímž umožňuje analyzovat události až několik měsíců zpětně.

  • Na jednotlivých sledovaných objektech lze nastavit zóny střežení. Při narušení těchto zón Video-server událost zaznamená na harddisk, pak pomocí modemu a běžné telefonní sítě je schopen bez zásahu obsluhy spojit se stanicí Video-klient a odesílat jí snímky narušitele.

  • Z libovolného místa na světě, pomocí běžného telefonního spojení, můžete sledovat, co se právě děje ve Vaší firmě, u Vás doma nebo co právě dělají Vaše děti v mateřské školce.

  • MRP-Video klient při přijetí hlášení o poplachu dokáže na Vás promluvit lidským hlasem.

  • V případě zapojení Video - serveru do sítě LAN nebo WAN můžete na klientech této sítě monitorovat jednotlivé objekty současně s Video - serverem. 
    MRP - Video server lze připojit i na Internet. Pak můžete z libovolného místa na světě, připojeného k Internetu, sledovat to, co se právě děje v místě, kde je umístěn Video server.

  • Video-server umožňuje přes připojený GSM mobilní telefon posílat SMS zprávy s informacemi o narušení Vámi hlídaného objektu! Vy pak operativně můžete přivolat ochranku nebo zpětně pomocí SMS zpráv řídit dálkově činnost Video-serveru !!!

Nově Video-server ve verzi 4.x umožňuje přes připojený GSM mobilní telefon posílat MMS zprávy s fotografiemi narušitele přímo na Váš běžný MMS mobilní telefon !

Serverové části MRP - Videa verze 3.x jsou schopny pracovat pod operačními systémy Windows 98SE/Me. Serverové části MRP - Videa verze 4.x jsou schopny pracovat pod operačními systémy Windows 2000/XP. Klientské části MRP - Videa verze 3.x a 4.x jsou schopny pracovat pod operačními systémy Windows 98SE/Me/2000/XP. Pro snímání objektů lze použít běžné CCD kamery. Kamery mohou být monochromatické i barevné. Do počítače Video - serveru je nutno vložit přídavné karty (jednu až tři) podle provedení videosystému. Tyto karty spolu s příslušným softwarem jsou předmětem naší dodávky.

MRP Informatics

Článek ze dne 18. listopadu 2003 - úterý

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Moderní trendy a zapojení ICT technologi...

Ještě dokonalejší vzdálená správa koncov...

Benefice ArtForum ICZ pomáhá projektu Mů...

V INVENTI pracuje 25 procent žen - dvojn...

SAS Visual Analytics v cloudu za zvýhodn...

Prestižní evropská cena za rozvoj cloudo...

RAD Studio 10.2 s podporou Linuxu

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 ...

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...