logo itpoint.cz

Možnost prezentace na mezinárodním veletrhu REBUILD IRAQ 2004

Ve snaze umožnit českým podnikatelským subjektům prezentovat své nabídky zboží a služeb určených pro rekonstrukci a obnovu Iráku organizuje společnost TERIS 2002 ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR, Hospodářskou komoru ČR a společností Babylon katalogovou prezentaci na samostatném stánku na veletrhu, který se koná v Kuvajtu ve dnech 19.1. - 23.1. 2004.

Ve snaze umožnit českým podnikatelským subjektům prezentovat své nabídky zboží a služeb určených pro rekonstrukci a obnovu Iráku organizuje společnost TERIS 2002 ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR (SP ČR), Hospodářskou komoru ČR a společností Babylon katalogovou prezentaci na samostatném stánku na veletrhu, který se koná v Kuvajtu ve dnech 19.1. - 23.1. 2004.

Ministerstvo průmyslu a obchodu zařadilo dodatečně tento veletrh mezi oficiální české účasti. Je proto možné využít rovněž možnosti zúčastnit se veletrhu jako vystavovatel v české expozici a získat tak příspěvek na úhradu nájemného za výstavní plochu.

Mezi hlavní obory avizované organizátorem patří :

Poplatek za katalogovou prezentaci ve výši 10.500,- KČ zahrnuje dopravu 50 ks firemních katalogů (v angličtině resp. arabštině) z České republiky na výstaviště v Kuvajtu, permanentní informační službu po dobu konání výstavy, sběr informací o zákaznickém zájmu, jejich vyhodnocení a předání získaných kontaktů Vaší firmě.

Vyplněnou přihlášku zašlete, prosím, obratem na adresu v přihlášce uvedenou.

Kontakt na SP ČR
Dagmar Kuchtová, ředitelka sekce vnějších vztahů
TLF 224 934 361, 224 934 088

Článek ze dne 17. prosince 2003 - středa