logo itpoint.cz

Nafouknutý telehouse

Společnost GTS rozšířila svůj stávající GTS Telehouse o dalších 1 300 metrů čtverečních na celkovou plochu přesahující 3 000 čtverečních metrů. V rámci GTS Telehouse nabízí společnost telekomunikačním operátorům, poskytovatelům internetových služeb a internetového obsahu a provozovatelům e-komerce možnost umístění jejich vlastní technologie při efektivním využití kompletního portfolia hlasových, datových a internetových služeb GTS.

Společnost GTS rozšířila svůj stávající GTS Telehouse o dalších 1 300 metrů čtverečních na celkovou plochu přesahující 3 000 čtverečních metrů. Získala je převzetím kapacit společnosti Infigate. V rámci GTS Telehouse nabízí společnost telekomunikačním operátorům, poskytovatelům internetových služeb a internetového obsahu a provozovatelům e-komerce možnost umístění jejich vlastní technologie při efektivním využití kompletního portfolia hlasových, datových a internetových služeb GTS.

"Zájem o telehousingové služby stále roste," uvedl David Duroň, ředitel Komerční divize GTS. "Za dva roky provozu telehousu v nové lokalitě jsme již vyčerpali většinu jeho kapacity. Nové prostory plně uspokojí veškeré požadavky našich zákazníků ve standardu zabezpečení, na který jsou u GTS zvyklí," informoval Duroň.

Vinohradský GTS Telehouse je zabezpečen protipožárním systémem s elektronickou požární signalizací a automatickým hasicím systémem na bázi inertního plynu FM200. Systém zabezpečení a autorizace přístupu doplňuje dohled ochranné služby, kterou v rozsahu 24/7 zajišťuje renomovaná bezpečnostní agentura. Všechny podpůrné systémy jsou redundantně (s rezervou) zabezpečeny. Čtyři nezávislé kabelové vstupy do budovy umožňují klientům v případě potřeby i přivedení vlastních optických kabelů.

GTS

Článek ze dne 2. července 2003 - středa