logo itpoint.cz

Neomezené mezinárodní volání za měsíční paušál se stává skutečností

Jedná se o plně funkční telekomunikační službu vhodnou zvláště pro mezinárodní hovory. Například minuta do Berlína, Londýna nebo Amsterdamu stojí 1,50 Kč. Moskva, Sydney nebo TelAviv stojí 1,80 Kč za minutu. Cena pro hovory do USA a Kanady je jen 1,17 Kč za minutu. Můžete volat i po ČR za 2,10 Kč nebo na Slovensko za 3,60 Kč za minutu, nejvýhodnější jsou však dálkové mezinárodní hovory. Ceny jsou platné po celou dobu dne, sedm dní v týdnu a jsou platné pro všechny měsíční tarify ...

Společnost Dyad Group dnes oznámila zahájení poskytování telekomunikačních služeb v České republice na bázi standardu SIP. Nová služba Dyad jako první nabízí neomezené mezinárodní volání za měsíční paušál.

Na rozdíl od nabídky jiných telekomunikačních operátorů mají Dyad zákazníci výhodu přímého připojení do americké telefonické sítě. Dyad nabízí ceny, které odpovídají americkým velkoobchodním cenám pro mezinárodní hovory a jsou až o 80% levnější než ceny mezinárodních a dálkových volání jiných místních operátorů.

Služba Dyad je také jediná, která nabízí neomezené volání do USA a Kanady v rámci měsíčního tarifu. Dyad pro své služby Dyad DigiPhone používá telekomunikační technologie nové generace na bázi protokolu SIP. Služba Dyad umožňuje uživateli využít jeho stávající internetového připojení pro volání do účastnických sítí a přímé napojení do americké telefonní sítě.

Služba nevyžaduje počítač, software či speciální telefon, jedná se o řádnou telefonní linku, ke které lze připojit běžný telefon, fax nebo pobočkovou ústřednu. "Jedná se o plně funkční telekomunikační službu vhodnou zvláště pro mezinárodní hovory," říká Radek Peško, ředitel Dyad Group s.r.o. "Například minuta do Berlína, Londýna nebo Amsterdamu stojí 1,50 Kč. Moskva, Sydney nebo TelAviv stojí 1,80 Kč za minutu. Naše cena pro hovory do USA a Kanady je jen 1,17 Kč za minutu. S naší službou můžete volat po České Republice za 2,10 Kč nebo na Slovensko za 3,60 Kč za minutu, ale naše služba je především výhodná pro dálkové mezinárodní hovory. Tyto ceny jsou platné po celou dobu dne, sedm dní v týdnu a jsou platné pro všechny měsíční tarify."

Dyad DigiPhone je plně funkční americká telefonní linka včetně amerického telefonního čísla umožňující uživateli přijímat hovory na jeho číslo místně. Všechna příchozí volání jsou zdarma.

Hovory z Dyad telefonu na jiný Dyad telefon nejsou zpoplatněny. To umožňuje zákazníkům, kteří mají instalovány Dyad telefony v různých pobočkách volat mezi nimi zdarma. Platí to i pro případ, že se jeden Dyad telefon nachází v Praze, další v Brně, Londýně nebo Tokyu.

"Toto je skutečně další krok v rozvoji telekomunikačních služeb," říká Peško. "Každému uživateli Dyad DigiPhone se hovorné za mezinárodní hovory výrazně sníží."

Dyad Group

Článek ze dne 28. května 2003 - středa