logo itpoint.cz

Neplaťte za hovory se Slovenskem

>Contactel představuje nové řešení Business Connect pro firmy, které mají své pobočky kromě České republiky i na Slovensku. Hlavním přínosem pro malé a střední společnosti požadující propojení svých lokalit jsou nulové náklady na volání mezi oběma zeměmi.

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb, představuje nové řešení Business Connect pro firmy, které mají své pobočky kromě České republiky i na Slovensku. Hlavním přínosem pro malé a střední společnosti požadující propojení svých lokalit jsou nulové náklady na volání mezi oběma zeměmi.

"Zákazníci se na nás často obracejí s požadavkem na efektivní propojení českých a slovenských poboček," říká Bohumil Mazač, obchodní ředitel Contactelu. "Dnes jim tedy nabízíme řešení, které tomuto požadavku plně vyhovuje."

Contactel službu Business Connect vyvinul s cílem nabídnout zákazníkovi maximálně spolehlivý a cenově výhodný koncept zahrnující v sobě všechny telekomunikační služby, tedy hlas, data a internet. Jako přenosové médium je použit IP protokol. Zákazníci vedle nulových investičních nákladů ušetří také na volání mezi Českou Republikou a Slovenskem, které je v rámci VPN zdarma.

Contactel

Článek ze dne 15. října 2003 - středa